Automobilizam

  1. npr, ako je negde ogranicenje 80, nema nikog da se razvlaci

    Pa nema ni ođe, nego poenta je da čovjek vozi po ograničenju (ili bilo kojom brzinom) i umisli da može voziti lijevom zbog toga i neće da se pomjeri udesno iako je u obavezi. Nego glumi degenerika, kao "boli me kurac za ostale, on vozi preko ograničenja". Trebali bi za to više (i finansijski više i češće) da kažnjavaju, dosta se često viđa, posebno na autoput. Evo viđeh na jedan snimak na njemački autoban bez ograničenja, čovjek vozi tipa 140 lijevom opušteno.

    A jedan isto tako pametnjaković je prskao stakla u lijevoj, pa ja sve dok sam ga obilazio prskah stakla + farove, ali mu je bar auto mirisalo na limun poslije toga xd.

  2. Капун није ни чудо што оћеш дами гребеш вола, ем те чукају на паркингу ем возиш француско смеће

    Ух мислим да сам докторирао вештину непуштања и онемогућавања дрских нељубазних возача да ме заобиђу претекну или било како другачије да покушавају да ме надмудре. Мислим да би ово требао да се уведе као неки спорт

  3. И како опет гулим пола стварно је јебено премагичан за град, успевао сам да га провучем између неких незамисливих препрека на путу

  4. Ne stajem ni ja na stop kad nema auta.
    A na kurac mi idu oni koji ukoče na stop, a niđe nikog, pa neka je pravilno. Valjda imaju oči da vide jbt.

    Ja to ok, to ni ja ne stajem, tačnije usporim samo zavisno od preglednosti, ali brate, ima likova koji, dal' ne mogu da ocene brzinu kojom se kreće auto na putu sa prvenstvom prolaza ili su samo debili ovako, al uleće na 2 metra od mene, a ja recimo idem po gradu 50-60 km/h i još onda krenu da dave ispred da voze 30 km/h i onako neku slavodobitnu facu slože u fazonu ''a koje sam govno, šta kažete svi hehe''.

  5. Vozio sam juče Golfa trojku. Ja sam oduševljen.

  6. Vidiš koliko Škoda kasni za VW-om xd.

  7. Слепи Туљан
    И како опет гулим пола стварно је јебено премагичан за град, успевао сам да га провучем између неких незамисливих препрека на путу

    Slikano kršem, ali U HLAD!

    edit:
    makoh

  8. Слепи Туљан
    Капун није ни чудо што оћеш дами гребеш вола, ем те чукају на паркингу ем возиш француско смеће

    nemoj da lupas jebene gluposti
    francuz preudoban 120 konja ne kvari mi se šta ćeš više

  9. sada mi taman nudi neki čoek sedišta zadnju klupu i panele za sva vrata za 100e

  10. francuz _______ ne kvari __ se

    hmmmmmmmmm.....

  11. Reno samo ako ima GT turbo u nazivu.

  12. Mustang 2007 14 hiljada, uh <3

  13. moj se vala nije kvario
    raspo nam se filter kada je neka gluperda od žene na pumpi u bosni sipala benzin umesto evrodizela ali eto i to je preživeo

    imamo bolje pumpe u srbiji

  14. E baš mi je drago što si uzeo dobar primerak :D, mada ono, Laguna, naročito pre restajlinga ima dosta bagova sa elektronikom i elektrikom.

  15. Znam čoveka koji je pre 5 godina dok je ova laguna vrijedela nesta dao 2200 evra na popravku elektronike

  16. Ne volim Reno (posebno ne vožnju u njemu) bez obzira na pouzdanost, ali su obično baš jeftini, pa preplaviše ulice.
    Megan trojka 5-6 hiljada.
    Četvorka nova dizel lagano 20 hiljada, lolčina.

  17. ух како се усуђујеш само рећи да рено није смеће ти напуне један безбламни

  18. Oćemo u Njujork, ljudi?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.