Automobilizam

  1. A viđi, ovo X6 i slični su ti SUV prvenstveno, a imaju elemente kupea, BMW to zove Sports Activity Coupe.
    I sad Merc kako ima već jedan GLC ovome manjem doda kupe da bi se razlikovali.

  2. Preskočena je jedna

  3. R32.
    Želim bilo kog.

  4. колко су регистрације за ове скутере и дал се за то мора имати положено?

  5. Mora A1.

    EDIT:
    Sad tek vidim koji skuter je u pitanju. Znam da za brod trebaš da polažeš, položi to, onda ćeš sigurno moći i skuter, ne verujem da postoji posebna dozvola.
    Registracija je velika njaka kod nas, registruj u CG ako možeš.

  6. Имам гајбу у Херцег Новом, капирам да могу то некако да измуљарим. Покушао сам да ископам колико кошта регистровати код нас међутим не добијам никакве резултате

  7. https://youtu.be/JLg4vcZk8r4?t=1m57s

    и Пабло има сличан укус као и ја

  8. Komplikovano je, mislim da trebaš neke ateste raditi, a i plovna vozila kod nas i nisu koliko znam baš preterano opširno odrađena što se tiče registracije, imaš par grupa.
    Bolje izmuvaj tamo, to kod njih ne bi puno koštalo, jer ih ima dosta tamo tako da ono lako bi se i snašao za dozvole i ostalo.
    Uostalom, najbolje se konsultuj s' prodavcem možda ima neku bolju šemu, verovatno je već prošao kroz te probleme.

  9. јеботе ала човек може фино да се гасира за мале паре ово је сјајно

  10. meni je ono dobro sto za ronjenje sluzi
    kao tako mali skuter uhvatis rukama i onda te ono vuče i ti ronis
    dobar trip

  11. мени је он доста занимљивији него онај нормалан што служи будванима да промовишу острог тетоважу и да возе мими оро на скутеру

  12. A što bi to trebali da tetoviramo?

  13. Ostrog tatoo izuva. Odlicna je