Automobilizam

  1. Da se podseti. Mada ako sedne za cteefov menjač jbg haha

  2. Moćno je ovo, da se zna ko se kotrlja na velike točkove.

  3. плашим се само те к главе јебем ли је

  4. ponudite pa ce mo se dogovoriti

    Nadam se da ga je bolje održavao nego što zna gramatiku lolo. Ili je admin stranice ''Neguj mo srbski jezik''.

    Idi vidi, vredi li uopšte razmišljati o tom autu ili ne.

    https://www.youtube.com/watch?v=T4a67_PmKMc

    fin autić heheh

  5. A pišaj je, možda i bude ok

  6. A što fali kad je K glava, vozi ga samo na plin ako ti je na njega naštelovana i zdravo.
    Da bi ga za 1200 sig.

  7. http://www.mercedesklub.rs/thread-441.html
    iščitaj malo o k glavi i povedi majstora kad budeš gledao kola obavezno.

  8. Ada i da crkne džabe ih imaš, posebno u Bosnu.
    Nego je jedini problem što je ne možeš naštelovat i na benzin i na plin da ide.

  9. Ja bih 80 kabrio vozio lagano, baš jebačko auto.
    Ili kocka, još jače.

  10. A recimo, može li plinska instalacija da se izvadi i koliko oštećenje nastaje time?

    Edit: znam da može da se izvadi plin, nego koja oštećenja nastaju?

  11. Kakva oštećenja, jedino to što je bušeno.
    I ne isplati ti se vaditi, jer moraš ponovo atest i mijenjanje saobraćajne, to ne znam ko bi radio.

  12. A ok, ma video sam par auta po oglasima da im je vađen plin, pa rek'o da se raspitam ima li kakvih oštećenja od plina.

  13. A kakvih će biti. Samo kad izvadiš zakrpiš usisnu i zavariš đe je čep bio ako oćeš da ga mičeš, a i ne moraš.
    Sig su i odradili to već kad ih prodaju.

  14. Dobar je.
    535 ili 530 čipovani?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.