Automobilizam

  1. A dobro, bitno je da je iz Njemačke, pa koje je god xd.

  2. Za 50-60 hiljada sastavim A4 npr. po svojoj želji. Kontam da ćeš i ođe moći, slične im cijene.

    da, i to je dobra fora... jedino sto dobro oko elektricnog jos uvek je sto ovde mozes da ga parkiras na najboljim mestima, gde su punjaci, za dzaba. A i brate vozis elektromotor, sto je dodatno zadovoljstvo :)

    A i lepo izgleda Tesla 3... Ne jedu govna ko ostali proizvodjaci elektro automobila.

    http://pop.h-cdn.co/assets/16/13/768x384/gallery-1459487318-model-3-unveil.jpg

    jebacki auto, ipak.

  3. A ne znam, meni je onako izgled, vise ocekivah. S mi je 1000 puta ljepsa, a inace vise gledam ovu klasu.
    U Holandiju isto masu tih parkinga sa punjacem + dzabe punjenje. Kako bi je kuci punio, njen punjac u industrijski kabal?

  4. Imam osjecaj da su zadnji dio oblikovali po tome da moze sto veci covjek sjesti, to ne volim.

  5. ima punjac, ide u normalan utikac, treba mu oko 8 sati valjda da napuni, ili ako imas garazu uz kucu onda mozes da ugradis jaci punjac direkt na liniju sa nekim posebnim osiguracima.

    ako koristis javni parking, onda i dalje ne mozes da punis ovo kuci.

  6. Imam osjecaj da su zadnji dio oblikovali po tome da moze sto veci covjek sjesti, to ne volim.

    tu su malo limitirani sa dizajnom, jer baterije dignu pod obicno, zahtevaju i vertikalnu dimenziju

  7. kapiram da ce kao i model s da izgleda 20x bolje uzivo. i vece verovatno.

  8. A znam brate, no u dosta auta nazad ne moze stati covjek visi od 1.8m pa sve boli kurac. Nek kupe karavan oni koji nece padajuci krov.

  9. opet, rekoh, cekaj da vidimo kako ce da izgleda produkciona verzija, i uzivo kako je. nema jos mnogo slika iz svih uglova

  10. Ovaj Dzeeeg jedno od ljepsih auta sig.

  11. rasni, nije brm brm nego bzzzzzziiii

  12. Auta na struju- govna.
    Nije auto ako ne pravi buku i ako ne dimi.

  13. Jesi išao ti da vidiš ijedan od tih audija hehehe

  14. идем сада за викенд оног плавог да видим, највероватније пазариће се

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.