Automobilizam

  1. Evo sad nađoh, moraš B imati, a skoro ti isto sve xaxa.
    Ali zato ti ne treba C1 za C, nego možeš C direktno ako B imaš. A za D1/D ti treba C1/C dvije godine...

  2. I na zagrebački sajam Rimac, Mustang, M-ovi, GTR...
    Mora se ići vala, isplati se sig.

  3. Ma da, prošli put kad sam bio na sajmu pre 3-4 godine, očaj živi bio na većini štandova, samo sam čekao kad će W124 ili E30 da predstave kao novitet.

  4. Bolji je no BG, pa kako oćeš.

  5. Je li puno 7800 za peticu GT 170, koža, navi, DSG?
    Jedina mana jebene Simens dizne, pa kontam prije sa Bošovim ali 140KS jbg.

  6. Па и није да није собзиром да сам ја за 9 сома увезао шестицу 2.0 140 коња са свим трошковима царине шпедиције горива и сличних срања. 2011 годиште, први пут рефистрован 2012

  7. GTD, dođi u Bosnu da vidiš petica GTI 200+ konjaaaaaa

  8. Ja mislim da taj od 170 ks nema problema sa diznama nikakvih... Jedino šta mi je lik rekao da je imao problem su dpf, bregaste osovine i turbina i to na škodi superb koja ima 400 000 +, na satu i službeni je auto xd.

  9. Na kraj stiže sa 140, ali fuliran + će čip biti.

    GOLF YEBE!

    Ja mislim da taj od 170 ks nema problema sa diznama nikakvih...

    Nema često, znam ih bez problema masu, ali su Simens :(

  10. naravno da je skoda ttek tad osjetila i sluzbena
    da je pasat na 100 000 bi imao te probleme i jos nije sluzbeni vec ga cuva covjek
    superb>passat

  11. Pa brate, vidiš da je pola Škode mijenjato, da je Pasat i dalje bi ka nov bio.

  12. na 400 000 pasat bi umro na licu mjesta

  13. izvrno bi se na po puta kao skobalj u po drine

  14. Škoda je sirotinjsko auto, na prvi pogled VW-ov motor, ali su ga Česi sklapali žicom za rajzovanje. Takvo je i cijelo auto.

  15. -Makaronac, oli da se trkamo?
    -Oću, oću, samo do Ljubinja da skoknem da mi blatobran prevežu.

  16. Xaxaxa mučenika, mogu mislit kako mu je u ovo se vozit.

  17. Ni 90-tih se Slobo nije u ovakve kršine vozio.

    Kakav Slobo, pa nijesam ni ja.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.