Automobilizam

  1. Bolje postavljaj slike auta koja jebu prejako
    http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201411/702890/golf.jpg

    Moram GTI branik obavezno.

  2. Xaxaxa mučenika, mogu mislit kako mu je u ovo se vozit.

    sto, predsednik i treba da se vozi u automobilu koji se pravi u njegovoj zemlji. lepo bi bilo kad bi se Vucic vozio u 500L kad mu toliko puna usta fiata, ili Milo recimo u nekim zapreznim kolicima...
    Pa ako ne valja, onda da se potrude da naprave da bude bolje u zemlji, a ne jbg vozis se mercedesom a narod jede govna.

  3. ili Milo recimo u nekim zapreznim kolicima...

    LOL

  4. Ne seri Celte, što bi sad pre$ednik Monaka ili Montenegra treba da se vozi u zaprežna kola kad svi banja žive?
    Evo ja vozim ovo auto gore sa slike, koža, xenon, DSG itd. i pored toga ovu ženu kao opremu, ne zna se što je ljepše.
    Vaš bi treba pješke ići onda, eventualno u Pinciku.

  5. Ili Vučić da se gura u neku tranju koju ni sirotinja neće da kupi. Da ne pričam o tome što to auto nema klimu nazad. Ili o tome kolika je opasnost državnog zvaničnika u auto visokog težišta, a malih točkova.

  6. GTD, nisam tebe pominjao nego Mila i zajebavao sam se. 500L nije nesto bolji od zapreznih kola. Kako god, izvini, nisam znao da si od onih sto im samo noge vire iz Milovog dupeta

  7. Boli me kurac u cemu ce Vucic da se vozi, najradije bi ga u stocnom transportu terao...

  8. Xaxaxa, Celte, pržanijo.

  9. aha, sad kao przanijo kad ti izletelo da se muvas u guzicu Milu... ajd neka bude

  10. viva montenegro!

  11. Što fali Milu, nije baba iz Bosne sa švajcarskim državljanstvom?

  12. nista, odlican je, aj odjebi sad

  13. Ođe je greška jedino što su poskupili tablice po želji. Ali nema veze, biću veći car kad svi saznaju koliko sam ih platio.

  14. Celt is feeling sad :(

  15. ma jok, samo je nedostajalo da vidim da si od podrzavaoca lika i dela mila da ukapiram sa kim ja ovde trosim vreme... ono, mislis neko se pravi da je budala, a on budala orginal

  16. E viva Barone, đe si mi ti, što činiš?

  17. Ne vidim što je loše u tome, pa mi smo lideri na putu za evropske i evroatlanske organizacije.

  18. Ali ti iako živiš u Švajcarsku, još od sela nijesi odmakao i shvatio smisao politike. Uvjeren sam da je g. Milo Đukanović bar 100 puta jači od tebe na strategijskom, kao i političkom, planu.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.