Automobilizam

  1. Najjači kandidat za sljedeće auto <3
    https://youtu.be/h0CzHsxBWzI

  2. Emara mater.

    Evo snimka, puni samo tako, a i čuje se.
    https://www.youtube.com/watch?v=01cf79Omudo&nohtml5=False

  3. :gif onog popa koji kaže prelepo:

  4. San, brate, stari dobri ///M.
    Ali je najjače kad ti papuča koja ne ispušta krpu iz ruke reče da je kršina, pa ga ostaviš, u dimu zapaljenih guma, da umre dok mu se tijelo mekušca postepeno topi i raspada.

  5. GTD
    Pa brate, vidiš da je pola Škode mijenjato, da je Pasat i dalje bi ka nov bio.

    Nije menjano ništa, samo kažem da je pravilo malih problema i to tek skoro. Uzrok je nešto lošije održavanje i eksploatacija, fazon stavljali su lošije (jeftinije) ulje, nisu sipali aditive za dpf filter, vezano za bregaste ne znam šta je bilo, ali nije bila skupa popravka (motor je imao nejednak rad), turbina je krenula da pišti baš, pa su je remontovali. Ali samo uzmi u obzir da je auto od ministarstva, voze ga 3 vozača naizmenično koji voze to kao da su ga ukrali, za 5.5 godina, auto je prešao preko 400 000 km u tom režimu.

    A ovo što kažeš za simens dizne, nisu one loše toliko. Čak ni u renoovim motorima. Recimo moj teča u Italiji vozi lagunu restajling 2.0 dci već 2 godine, nije imao problema sa njom za nekih 70-ak hiljada km.

  6. aha gtd
    da vidimo šta ćeš sad reći
    pogle šta škoda sve može

  7. I ja svoje vozim ful gas, pa što se ne raspadne? Eee, nije Škoda, zato!
    67% nefrancuskih automobila u kojima je vlasnik izgubio naočare i džemper na ve izrez su Škode xd.

  8. I džabe ti je sve, Makaronac, što god činio ostaćeš vozač Škode, sam u svom sivilu i nemoći.

  9. Ta priča o satiranju kola je kurac. Čuj vozio pun gas. Potpisivao. Otisla lamela i zglobovi? Pa zameni se. Nosači motora i to te to. Auto il je dobar ili ne jbg.
    2.0 i 2.5 Bmw i 2.0 vagenov benzinac bukvalno ne možeš uništiti ako ti ne ostane bez ulja i vode
    Dizel je malo drugačiji al suština je ta

  10. Kad se ugrije kidaš ga koliko oćeš, češće ulje zamijeniš i doliješ po potrebi i no problem.
    Normalno, trap, kočnice, gume će kraće trajat, ali koga briga na kraj...

  11. E kad gume po 80-90 hiljada vuku (mogu tek diskove misliti), ne bih sjeo u to. Pa nek ima šaru, to ti je zato što sporo voziš jbt, a ne zato što valja.

  12. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  13. ŠKODA SUPERB>PASSAT B5.5

  14. ĐE TI JE VENTILACIJA KA ZADNJEM SJEDIŠTU
    A A A

  15. NEMA, IMA SAMO JEBENA PEPELJARA
    PASSAT PEPELJAR

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.