Automobilizam

  1. Remen od serva direkt na bregastu xD

  2. Šalim se, kad naopako povežeš crijeva od servo pumpe onda vako izbudali.

  3. Eeee to je to, da znam xd

  4. Ima li đe na Balkanu ijedan ML na otpadu da mu radi jebeni vakum ventil za turbinu?

    Pa jebate svetac

    Otkopčao sam govno, presavio vakum crijevo i svezao žicom. Radi turbina i sve al da mi je napraviti to kako valja. 3 ventila sam donio i nijedan ne radi kako treba.

  5. Vozimo pouzdanija kola no Bosanci xd.

  6. Vidi na ebay ili u Albaniju, nijesam ga 100 godina ođe na otpade viđeo.
    Albanija džabe za Merc.

  7. Ima li đe na Balkanu ijedan ML na otpadu da mu radi jebeni vakum ventil za turbinu?

    https://www.facebook.com/groups/59659237103/?fref=ts - mercedes klub srbija

    Ovde sam viđao da traže, a ima ih onih što postave oglase kad imaju otpad ili nekog merdžu za delove. Ja sam tu fazon uvalio onu w124 250d što je ćale lupio kad je bio lančani u bg.

  8. http://www.mercedesklub.rs/archive/index.php/thread-640.html

    ima tu još otpada, plus možeš da se iscimaš do šapca da odeš i oni imaju dosta stvari (e sad pitanje da li je ispravno lolo).

  9. GLE kupe premoćan, iako je jedno od grđih auta ever => GLE obični jebe majke!

  10. Stavljeni diskovi novi, ventilirajući, 280mm.
    Đe sirotinja?

  11. i ovo se kod nas ne moze uvesti jel?

  12. Da nije lubeničar eventualno drugi volan i imaš pravo auto za relax.

  13. Stavio jutros diskove 331mm, i Mejle HD prvu ugradnju, đe ste sirotinjo?

  14. Eee ali nijesi na dvojku.

  15. Koliko ulaganja traži ti Mercevi za BiH tržište xd.

  16. Pa treba 500€ godišnje i 550€ za registraciju.

    Al može to i bez toliko ulaganja, samo redovan mali servis, al ja volim da mi je mehanika perfektna.

    I da, napravio sam retrovizore i ofarbao u crno, sad je manga. Promijenio i gume, milina.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.