Automobilizam

  1. Cijeli svijet farba retrovizore u boju auta, samo Bosanci u crno iks de.

    Koje gume uze?
    Bogumi ne treba za njih žaliti para, pa nek izdrže 30-40 i top ti bude. Ja kad uzimah Pasata bijahu Hifly na njemu. Kinez, jeftin, drži na suvo, vjerovatno je zato sranje kad padne kiša, no ih nijesam držao do prve.

  2. @Skocko

    Didnt see, didnt happen.. hehe

  3. Ma one što sam uzimao prošlo ljeto, latitude cross

  4. Vele da je Conti Premium Contact 5 strašna guma.
    Meni su ove Dunlop samo takve, na ivici da voziš po kiši držaće svud. I Uniroyalke su za kišu odlične.

  5. Sicevi mi djeluju pokvareni.

  6. Као да буба већ није била довољно ружна

  7. I buba je sa fićom najjače staro auto ever.

  8. Baš je ljakse buba-vejron.
    S druge strane moja suza sa dubokim branicima i ljubičastim staklima je prekul xd.

  9. Ае ми цитирај ми где сам рекао тако нешто. Управо супротно, ауто је курчина, мада је и такав какав је бољи од голфа. Далеко им обома лепа кућа што се мене тиче

  10. Malo morgen, sine, malo morgen. Osim ako ti je bolje auto ono sa većim neonkama jbg.

  11. Ova felna ti je najljepši i najkvalitetniji dio na auto, Barone, najljepši i najkvalitetniji.
    http://s27.postimg.org/zc63cyrpt/xxx.png

    Što prije to shvatiš manje su šanse da umreš u neznanju i neukusu.

  12. A na Golfa (dvojku) sad BBS RZ, a ići će sig Borbet A ili Exip Mega. Na peticu sa GTI-a.
    Vidiš sad kako ja imam ukusa, a ti ne? xd

  13. ГТД брт

    Какви су мотори који користе мешавину ??
    Конкретно тример за траву 50 кубика.

  14. Kako mislis sportksu?
    Ne smijem da vozim trimer sad :(

  15. Smiješ ali 70 max :(

    Šta će ti to, oćeš e46 na njemačke tablice da ti završim, vozila žena u godine...

  16. Nissan Micra, kakvo je auto za žensko?

  17. Da sam žensko uzeo bih Pežo. Oni su preslatki i žene ih vole.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.