Automobilizam

  1. Put Bar-Boljare.

  2. Milo vam nakupovao ravnice da imate? xD

  3. Ovu sam prešao za 10min, ali ne zato što je kratka.

    Smije li jače?
    https://youtu.be/jKQYRen_MIA

  4. Vazda sam se pitao obilazi li njihov autipilot ovakve slučajeve desnom stranom ili čeka?
    Dobro, nijesam vazda, no prije 2min sam počeo.

  5. Iskreno, nemam pojma, ali ne verujem. Kao što kontam da neće ni preticati autopilot nego ko recimo, ide 70 km/h gde je dozvoljeno 80 km/h i slično. Pitanje je kako može da se uveri da je bezbedno preticati.

  6. kakve slucajeve?
    nece autopilot da te dovede u rizicnu situaciju, bar ne namerno. to bi bio veliki minus kom god da pravi autopilote.

    ono, jel bi radije sedeo u avionu gde autopilot tera avion do maksimuma i ti padnes u nesvest jer ti ode krv iz glave, ili gde upravlja tako da ti bude udobno. to je valjda poenta.

  7. Nikakvog razloga nema ispod ograničenja da vozi, a mislim da je max 5mph iznad ograničenja.
    Nije pravljen za preticanja i krivine, no za autoput najviše, ali kažu da je ok i kroz grad i otvoreno, pričah sa likom što ga je vozio...

  8. Lol Celte, koja je poenta ovog što napisa?

  9. da autopilot najverovatnije nece da vozi kao ludak, iako bi tehnicki i mogao to da radi bezbednije od prosecnog gtd-a.

  10. Celte, ne mogu ti uć u glavu, o kakvim rizičnim vožnjama pričaš lol.

  11. kocenje u poslednjem momentu, preticanje za milimetar, ulazenje u krivinu brzo i tako to...

    lepo sam te pitao o kakcim slucajevima mislis, jer nisi napisao, pa pricam generalno jer ne znam.

  12. Тесла нема фул ауто пилот, већ само делимични, мислим да не може да претиче.

  13. Brt pisao o opasnim situacijima nego o obilaženju sa desne strane onoga koji skreće levo. A znam da su pravljeni za bezbednu vožnju i sve to, ali ipak ima situacija i kad mora da se pretiče (nećeš da voziš iza traktora 30 km/h gde je dozvoljeno 60 km/h) i slične stvari.

  14. ma da, al opet ce se sve to raditi sa velikom marginom, jbg.

    Brt pisao o opasnim situacijima nego o obilaženju sa desne strane onoga koji skreće levo.

    nism video... verovatno hoce ako sme. dobar autopilot pretpostavljam da ce raditi ono sto bi, ipak pazljiviji, vozac radio.
    jedino ako imas sve autopilote i nemas mesanje sa ljudima, onda moze da se vozi drasticno drugacije od coveka (npr automobili branik uz branik sa 200+ kmh).

  15. Jesi puko, ko o tom priča koji kurac?
    Fino rekoh da me eto zanima oće li obići nekog što skreće lijevo (ovo bijelo auto na slici npr.) sa desne strane ili će stat iza njega. No ti odma misliš da ti se srpdam što voziš ka baba i slično.

    Nije ništa strašno ako ne znaš, pa to može da zna samo neko ko je vozio Tesulu xd.

  16. Црвени барон
    Тесла нема фул ауто пилот, већ само делимични, мислим да не може да претиче.

    Ne može sig na magistralu.

  17. mislim, ako oces da vidis kako bi izgledalo, pogledaj avione. autopilot vozi kao najnezniji pilot koga ne mrzi da non stop drka komande tako da putnicima bude sto mirniji let.
    tacno mozes da osetis kad se iskljuci autopilot pre sletanja, i kad nisi u kokpitu, tako sto avion krene da se ljulja i pravi naglije pokrete.

    kapiram da ce i u automobilu da bude tako. blaga ubrzavanja, blaga kocenja, isplanirano unapred dugo sta ce da se radi i gde da se ide i tako to...

  18. Fino rekoh da me eto zanima oće li obići nekog što skreće lijevo (ovo bijelo auto na slici npr.) sa desne strane ili će stat iza njega. No ti odma misliš da ti se srpdam što voziš ka baba i slično.

    aj ne jedi govna leba ti. ne moze covek sa tobom da prica ni o cemu sto je na nivou iznad orangutana, odmah neki odbrambeni stav, koprcas se ko prase pred klanje. teraj se.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.