Automobilizam

  1. Ne serinjaj Celte, šta si ograničen koji kurac tako?
    Odma neka priča o rizičnoj vožnji, ka da se tebi sprdamo nešto...

  2. kakve slucajeve?
    nece autopilot da te dovede u rizicnu situaciju, bar ne namerno. to bi bio veliki minus kom god da pravi autopilote.

    ono, jel bi radije sedeo u avionu gde autopilot tera avion do maksimuma i ti padnes u nesvest jer ti ode krv iz glave, ili gde upravlja tako da ti bude udobno. to je valjda poenta.

    aj mi kazi na koji nacin ovo sto sam napisao, sto je pitanje i generalni komentar, kad vec pricamo o autopilotima izaziva ovaj odgovor:

    Lol Celte, koja je poenta ovog što napisa?

    lol GTD ti si budala ako ne kapiras poentu. nit sam mislio da se meni sprdate, niti sam se tebi sprdao (jel sam pravilno reko crnogorski), nego kazem nesto potpuno neutralno i ti konjina odma moras nesto na foru lol celt.

    bas si moron, volina.

  3. Није кул ако се не вози бахато

  4. ne moze sa tobom da se razgovara, osecam se ko da moram da se spustim na daunovski nivo kad pokusavam tebi nesto da napisem, uvek.

    odjebi

  5. Đeco što se svađate?

  6. Lijepo brate, nije to bila tema, niko nije pričao o tome, niti ima ođe nekog ko za to nije znao. Drugo je što imaš potrebu da izigravaš nekog ko "otvara oči", u to ne ulazim.

  7. Банујте ГТД-а

  8. Nadam se da je razlog tvog sporijeg kapiranja to što si zaboravio jezik, usljed dugog i mučnog boravka u egzilu.

  9. Црвени барон
    Није кул ако се не вози бахато

    Momak svaki moj komentar ovako čita xaxa

  10. duvaj ga crnogorac, smaras

  11. Ne moraš pizditi odma, razmisli malo.

  12. Cirkus od ovog čovjeka besvija xaxaxa

  13. VOZA SE 200SX TURBAK!
    Što bi, sirotinjo?

    Pitam se sad đe je onaj vukajlijaš koji je tvrdio da Nisan pravi lamine?

  14. Бохор
    Koji će ti?

    Obzirom da me ćale opasno smara sa povratkom u Pađene, deluje mi kao dobar auto za te uslove xd

  15. Vodi se ka teretno, pa voziš džipčinu, a plaćaš 200 eura registraciju.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.