Automobilizam

  1. Dobro, ne oduzimaju niti bi mogli, ali šalju na vanredni :(
    40% naprijed 80% nazad meni taman.

  2. Nek je srećno :)
    407 je lijep masu, malo naprijed da nije prevjes toliki bio bi još ljepši, ali nije neka mana.

  3. Ja bas mislim da je pezou linija jedna od jacih strana

  4. Ne da se meni dopada nego jedna od najkvalitetnijih strana u odnosu na negove ostale osobine

  5. VOJVODA88

    Ja bas mislim da je pezou linija jedna od jacih strana

    +1

  6. Bez potrebe je onoliko dugačak, da se razumijemo.

  7. Pseto - glas razuma.

  8. Malo je zajeban karavan za neke manevre, nepregledan je nazad, a meni i napred, fazon, ne vidim kraj haube najbolje. Al opet, ima auto generalno lepu liniju. Nego, jel imao neko panorama krov na kolima od vas? Jel zahteva to neko održavanje i sl.?

  9. Nije meni problem što se ne vidi unazad, navikao sam sa džipovima, naučiš se vremenom jebaga, al ovdje je sad problem što ne vidiš jebeni vrh haube. Nabaciću antenu ko na fapa.

  10. fazon, ne vidim kraj haube najbolje

    Jastuk pod guzicu xd

    Karavan 10 cenata duži, nije neophodno, ali kontam da bi još grđi kao kraći bio, pa podržavam.

  11. Ako ne možete procijeniti parking senzore jbg.
    Masu auta ima tako sa "padajućom" haubom.

  12. Kelt sindrom je jak u mikiju

  13. To je bio problem i kad sam vozio šarana, jebena strma hauba :D

  14. Jastuk pod guzicu xd

    Ne pomaže, fazon to sam primetio na placu kad sam radio, 407 i alfa 166, ne vidim kraj haube kako god. Kad sam fabrički limitiran na 177 cm visine xd

  15. Kelt sindrom je jak u mikiju

    šukurac xd

  16. Miki ja sa svojih 179 odlično upravljam sa X5
    Moraš imati dimenzije svojih kola u glavi ne treba ti kraj haube XD

  17. Podigni sediste i povuci ga napred

    Mada naviknes na auto posle 15 dana i tacno znas gde ti je kraj haube, nisi zena ni kelt jbg

  18. ja iz džipa sa 50 cenata klirensa sjeo u pežo kojem je sjedište na 15 centi od asfalta, znate li koje je to šok za mozak? xD

  19. Ovo drugo si u pravu za 15 dana naučîs i gde ti točkovi gaze i sve.
    A sedište nzm meni je zavaljeno jako u nazad jer je jebu leđa i samo tako mi odgovara

  20. Ma neki od tih nisu imali mogućnost podizanja sedišta, a i to kažem, bila mi frka na placu, neka kola voziš 2 minuta, dok ga skineš sa kamiona i uparkiraš na mesto 'de stoji. Sa svojim kolima nisam imao frke nikad (sem ono baš kad prvi put sednem u određeni auto).

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.