Automobilizam

  1. Dobro koja je realna cena ovog automobila registrovanog?

    Znam koliko je kod nas imamo bolje registracije nego ovi u bosni hahahahaha

  2. Brate, kad su ti francuzi držali cenu. Jedan kolega u Švedskoj uzeo C5 1.8, 2007. godište za 3700 eura, teča je kupio lagunu 2.0 dci initiale 2007. isto za 4200 eura (pre godinu dana plaćena toliko).

  3. Moj teča je Boža Čukuranović

  4. Pozdravite vašeg teču xd

  5. Dobro auto, samo sranje što su zasrali karavan. Dvije turbine iste, druga se pali na određeni broj obrtaja, Ford jednu ima.

  6. Dobro mu ide panorama, vrhunski nma zadnjem sjedištu ležati i uživati u panorami, dok te sluga vozi.

  7. Dobro brt nisam te pitao za tecu nego za realnu cenu ovog registrovanog automobila

  8. Sranje panorama, moraš ljeti lijepiti papire po krovu da te ne bije sunce.

    Bolan Džuk uzmi, ne postoji Kaškai Nismo.

  9. Pa valjda ima ono da prevuces da ne bude panorama? Svakako je stopsol staklo kroz koje ne prolazi sunce

  10. Ja terasu zastaklio sa njim jebe kevu

  11. Ja ti kažem da mu i jeste 4000 - 6000 realna cena, a da su mu direktni konkurenti čak i jeftiniji. Pitanje koja je kilometraža.

  12. Pa ja upravo i govorim da je realna cena s obzirom da mu istice registracija tj da nije tacno da je jeftin ne znam sta oces koji kurac

  13. Boh 1,2 ara xddd

  14. samo pripazi da nije bilo taxi vozilo
    kontam da je idealno za taksiranja

  15. Ada to za panoramu odgovor Makaroncu xaxa

  16. 229 tisuća je prešao
    registracija me izađe oko 370€ za njega, znači za 5000€ imam solidno auto.

    Doćero sam ga, ide ko zmaj. Lijep je s obzirom da je pežo, jebem li ga.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.