Automobilizam

  1. Kupe je duži i od karavana. Seksi auto, baš za pičarenje.

  2. Je l ima kabrio sa tvrdim krovom beše? Ili je to 406

  3. 406 lepsi. pezoi xx7 i xx8 po meni malo preterali. sad ovi novi su opet ok (mislim da im opet daju 8 kao nastavak)

    Boga mi, meni je 607 jedan od najlepših kola ikad. 406 lep, mada sam ga zgotivio zbog Taxija. 407 sedan ima predobru liniju, a ovaj karavan pa sa panoramom je pregotivan unutra, naročito za duža putovanja. U svakom slučaju svaki od njih bih radio vozio xd

  4. Je l ima kabrio sa tvrdim krovom beše? Ili je to 406

    Ako se nisam sjebo, nema nijedan ni drugi. Ima samo 307 cc.

  5. Ne. Onda na 306 mislim ako nema. Isto je prelep

  6. 07 serija tj. 307 i 407 meni najljepša od Pežoa.

    Pežo što je stariji to je udobniji. Kapiram i Citroen isto

    Petica nova je na spirale bez doplate :(

    Ljuljaju li se više džipovi ili Reno? xd

  7. Ljuljaju li se više džipovi ili Reno? xd

    Sitroen ubjedljivo xD

  8. Miki nije. Ipak 406 B-)

  9. Gtd ja sam bio prinudjen da idem za Ns Grand Čirokijem, u opremi je sve sve al sam kunem ti se hteo da povraćam posle 100 km
    Ono nije realno

  10. to stoji za Čirokija
    baš su očaj unutra

  11. http://srv2.betterparts.org/images/peugeot-406-coup-13.jpg

    imaš kupe 406, al nema kabrio jbg.

    C5 karavan, onaj prve generacije se ljulja k'o nezdrav na neravnim putu, a i na autoputu pri većim brzinama. Ili je to bilo samo do hidraulike one njihove nešto da nije u redu....

  12. 307cc prelijep, 406 kupe malo manje prelijep, ali sladak mali.

  13. Šta sam ja vidijo jebo me pas

  14. Da nisam video u Bosni oni imaju bolja auta?

  15. Zato nek je auto ka za staze, malo sranje što ćeš pukotine po džadi osjećati, ali jbg.

  16. hahah 100% kod nas u Bosni

  17. http://starmoz.com/images/opel-vectra-2000-9.jpg

    Ovakvu vektru vozio moj tetak, doćero novu iz Njemačke 2000. godine, strašno auto bilo, nije bila neka oprema al je imala nešto jebem ga, prodo 2006. godine za 2000 maraka, ispod svake ali svake cijene. Na kraju je taj lik što je kupio i usrao auto, prevozio mašine i brusilice u njoj, sjebo načisto a bilo auto ko ispod čekića.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.