Automobilizam

  1. To jes. I grdila su, posebno ovi stariji.
    Ali ih ima sa 2.7 V6 i svaki u koji sam sjeo je kožu imao.

    Top ti je avatar!
    http://petrolicious.imgix.net/2016/dailyfix/03-mar/interior/image4.jpg?w=1000&q=50

  2. poklonio bih ga svojoj majci jer ona voli ta 2 auta

    Pa normalno, zar misliš da bi neki muškarac vozio npr. Spaček ili Dijanu? xd

  3. GETTHEREFAST
    GETTHEREVERYFASTINDEED
    GETTHEREAMAZINGLYFAST

  4. Znam ženu što voli Citroene i davno imala ax onaj.
    Kad joj je guma probijena samo skinula točak i izvukla dizalicu iks de.

  5. Za citroena znam da i keva i ćale vole xm onaj.

    http://www.roadsmile.com/images/citroen-xm_black_3.jpg

    Mada je nekih par godina (msm da je 95' prodata) keva imala citroen vizu onu, dal je bila 0.9 ili 1.1...

    http://www.autoviva.com/img/photos/348/big_163348.jpg

    pa pošto je bila frka sa gorivom znam da ju je i ćale vozio i pizdeo od vize (inače imao audi 100 c3, al nije mogao gorivo da nabaljva u toj meri).

  6. Jel moze neko meni ugrubo da objasni pojmove "semering i selen blokovi" posto se od 2012-e te dve sintagme ne vade iz usta

  7. Ukazao bih na to da sintagmu obavezno čine dvije ili više riječi.

  8. Od Citroena samo DS5!

  9. Jel moze neko meni ugrubo da objasni pojmove "semering i selen blokovi" posto se od 2012-e te dve sintagme ne vade iz usta

    Semering je mehanički element koji, slično dihtungu kod nepomičnih delova, sprečava prodor tečnosti kroz otvor kroz koji prolazi osovina. Semering je prsten od elastičnog materijala sa profilom u obliku slova P na čijoj se bočnoj "nozi" nalazi opruga koja vrši pritisak na osovinu i time sprečava prodor tečnosti bez obzira na to što se osovina okreće.Semering se sastoji od gume koju pritiska radijalna opruga. Guma je pričvšćena za metalni noseći deo. Između gume i osovine se nalazi tanak sloj ulja koji sprečava trenje. Mora se paziti da na osovini nema nikakvih oštećenja jer će onda doći do curenja.

    Silen blokovi su ti gumene čaure što drže prednji i zadnji trap.

    I nije samo od 2012. ugrađuju se ti delovu u kola poprilično dugo.

  10. Prištevatz aka Crveni Baron zašto ovde dolaziš sa duplog Pipač Hleba?

  11. Нисам ја пичка да долазим са дуплог да бих пљувао, ако имам шта да кажем то радим са оригиналног налога.

  12. Pa šta će ti pipač hleba onda?

  13. Pomislim da si i Bohor Pčinjski ti napravio da blatiš mene u celini.

  14. Не знам одакле ти да је он мој дупли, али ја нисам на пипачу, поз. Мада свакако немам ја шта теби да се правдам

  15. Бохор
    Pomislim da si i Bohor Pčinjski ti napravio da blatiš mene u celini.

    Хаха, као да немам ја друга посла него да се јебавам дуплим да бих намештао некога, поготово јер си ми небитан. Као што рекох, нисам пичка да пишем са дуплог. Дискусија завршена што се мене тиче, спорцки поздрав

  16. А јебо вас више. Нисам ни Еру, ни Грок ни Панинаро ни Барон (не могу да се сетим да ли сам за још неког оптужен/да ли је још неко некоме рекао да сам му дупли)

  17. Mnogo ti je jak nik.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.