Automobilizam

  1. не могу са тобом да се убеђујем... кад год сам ушао на ову тему са неким си се свађао због vw гоwана

    допада ми се каппа и видећу да се то купи

  2. ova kapa jebe

    šta namunjenije uopšte može da se uzme za tih 1300 evra

  3. Golf manje troši, jeftiniji su redovni servisi, pouzdanija im je elektrika i elektronika, motori su im pouzdaniji, lako se nalaze originalni rezervni delovi po normalnoj ceni (za lančiju ćeš da vidiš muke sa nalaženjem delova koji nisu turski), više kilometara prelazi pre generalne, nisu mu toliko osetljivi trapovi itd. Ali i golfa što kaže tilmo nemaš ispod 2500 eura.

    Lančija je ipak 2 klase iznad golfa, veća je, komfornija, ima mnogo jače motore i možeš da je nađeš za upola cene koliko je golf. Ja sam je pre 2.5 - 3 godina kupio za 1100 eura valjda sa, ja mislim, 280k km na satu (ne sećam se tačno). Ali upravo joj te zezancije obaraju cenu do te mere.

  4. Pa kupi brate, i trebaš da voziš tranju.

    Dobro gtd, al recimo Pežo 406 je u klasi sa pasatom 5 a realno piša po njemu za manje para.

    Tilmo, ne nubuj pls. Kvalitet i završna obrada - Pasat. Najjači dizel motor - Pasat. Najjači benzinski motor - Pasat. Ponašanje u vožnji - Pasat. Potrošnja - tu su neđe. Udobnost - Pežo.
    Imao naravno kožu, mf volan, grijanje 4 sica, xenon i ostalu opremu koju ne posjeduju navedeni sirotinjski automobili.

  5. @радјард

    незнам... има неких бемвеова тројчица, мени се допада јебига ал опет ми је некако клиначки (да се не увреде неки овде), капа је госпоцка маркантна директорска машина... или капа или нешто јапанско

    http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8953229/lancia-kappa-20-turbo-20v
    послаћу буразера ових дана да погледа ово, зацепио цену јесте зато што не капира да га по овој цени неће продати никад, истиче му регистрација за 3 месеца и треба велики сервис да се ради тако да спустићемо до 1500... једино ако му баш требају паре онда јебига

  6. Uzmi tu jaču ako već moraš, znači ti. Ima moj drug televizorku sa tim motorom i dobro ide.

  7. Trojke ako nisu šuntavo prerađivane uopšte nisu klinačke, ako već hoćeš nešto veliko i jako gledaj i micubiši galant 8 recimo (od motora samo izbegavaj 2.4 gdi).

    http://www.picautos.com/images/mitsubishi-galant-1.8-02.jpg

    A za kapu, jbg, dobar auto ako ti je udobnost najvažnija i uvek imaj u vidu zašto je došla do 1300 eura kad je nova bila 45-50 000 eura. Bmw E39 ti je isto toliko koštao, isto godište, pa ima skoro 3 puta veću cenu, ako oćeš ok primerak.

    Edit: Golf 4 je odlična radna mazga, znam da je ćale vozio (2002 ili 2003) novu novcijatu na taksiju, a auto je bio u pogonu 24 sata dnevno, pošto su ćale i neki lik radili po 12 sati dnevno na toj četvorci i bogami je opičila preko 400 000 za tih nekih 3-4 godine, pa su uzeli škodu oktaviju.

  8. 406 prejak auto, još onaj sa troje vrata, vr'.

  9. стартан је до јаја, залепи те за седиште, мислим да се нисам возио ни у чему јачем

    Hahahahaha idi u kurac

  10. Ja ískulirao jbg hahaha sad ne mogu da se pravim da nisam video

  11. I samo da dam glas tdi-ju kakav crni 406 pasat pisa po njemu velikim mlazom. Ne kudim 406, jedan od najboljih za te pare(bolji od ove lance sto posto) ali ne moze da pasatom u duel nikako

  12. Boh veruj da sam samo prelistao ostatak da mogu sto pre da citiram ogo xdd

  13. Brate, s obzirom da cela firma vozi volkswagen, ja sam pristalica istih. Mazge od kola, ne kvare se.

    Al Pezo 406 hdi i pasat 5, ipak Pezo, klasa od automobila.

  14. добро можда сам претерао хаха... чинило ми се да је јачи и од м3 што је неки ортак имао дивљали смо са њим

  15. a dobro puko te onaj filing prvih kola pre nego sto si ih i kupio. tek kad ih neko vreme budes vozio videces da su u stvari krs. ili kad kupis bolji xd

    kazi kolko para imas na raspolaganju da ti nadjemo naku namunjenu masinu brt volimo da radimo to mi sa ove teme

    edit: ne slusaj tilma pls

    edit: pseto je

  16. M3 je klinački, italijanske barake su za gospodu sig.

  17. до две иљаде евра

  18. Pa 1500e ima, jesi toliko glup pseto.

    Tu moze svemirca kao boh sto vozi ili 147, fabiu, daciu logan, ili ovu kapu sto je video.

  19. Thilmo
    Pa 1500e ima, jesi toliko glup pseto.

    Маркo
    до две иљаде евра

    Ajd beži majmune u kurac idi na b92 pa pametuj.
    Jebote...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.