Automobilizam

  1. доста са алфама тилмо јбт

  2. Haha preporučuje Alfu hahahagpa

  3. Tilmo potencira Alfe jer je i sam alfa mužjak xD

  4. јао дачија логан јебена јел могуће да си то написао

  5. Imam moćnu ideju za sirotinjsko vozilo.

    Uzimaš auto od majke i oca generalno. Tu skromnu količinu novca uložiš u nabudženog Juga, naravno patosiran i oblijepiš ga sponzorima. Onda pričaš po gradu kako nije razlog vožnje Juga materijalna situacija, nego ti je to stari Jugo od majke, bilo ti žao i odlučio da ga središ, uložio 4 hilajde u njega i vozićeš ga ove godine na brdske trke. Plus nećeš ispasti pička.

    Korisne rečenice:
    -Pa naravno da ne može da se registruje, skinuo sam tablice sa komšijinog Pajera xaxa
    -Dušo, moraćeš kroz prozor, vrata smo zavarili ;)
    -Sinoć su nas najurili, na onu pravinu mi 170 izvukli, raspade se auto, jesmo ludi jeba nas otac
    -Vozim inače Pežo, ali je Juga fora voziti, ima dušu i upravo sam mu stavio nove gewinde, pa da testiram...
    -Ja mu kažem "ne poričem, vozio sam brzo, ali aj pls nareži mi to na CD"
    -Sparco sicevi + šiping će me grdilo izaći

  6. alfa ili dacija logan

  7. Audi <3
    Sig nije cijena ni fiksna i ostaće para za piće i kurve.

  8. зашто ово кошта оволико

  9. zato sto je kao apoteka

  10. a ovaj bi se popisao u lanciu u svakom parametru
    http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8798319/audi-a6-24-atest-plin

    DJE LANCA PISA MI SE JOS

    Sigurnost
    Airbag za vozača Airbag za suvozača Bočni airbag Child lock ABS ESP ASR Alarm Kodiran ključ Blokada motora Centralno zaključavanje Zeder
    Oprema
    Metalik boja Branici u boji auta Servo volan Daljinsko zaključavanje Putni računar Tonirana stakla Električni podizači Električni retrovizori Grejači retrovizora Sedišta podesiva po visini Elektro podesiva sedišta Svetla za maglu Xenon svetla Aluminijumske felne Navigacija

  11. Ovaj drugi uzmi i ganjaj po Kosjerijću neregistrovan pandura i nema svi se znate itd

  12. долазе ови из пожеге џД

  13. овоме ће бити јефтинија регистрација догодине јер ће бити стар 20 година јел тако

    ал не свиђа ми се аутоматик то је геј

  14. ал не свиђа ми се аутоматик то је геј

    preseli se u bg i vozi se trolom molim te

  15. Peticu sa grijanjem volana obavezno.

  16. озбиљно брате не могу ти ја то

  17. "ne mogu ti ja automatik" - svaki žitelj srbije dok ne proba automatika jednom u životu

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.