Automobilizam

  1. miki mislim da svi mislimo isto ali niko nece da ti kaze: drago nam je sto si bio u svedskoj i video sveta ali realnost je da zivimo u srbiji i da nam je pun kurac tebe sa volvoima i saabovima brt iskuliraj se malo na svaki auto koji neko pomene ti imas jedan od ova dva u toj klasi, srdacan pozdrav.

  2. 101 zastava mediteran izgled

  3. неће више од сома отићи на плин за ланчију јебига

  4. Lančija će da troši 22 plina

  5. Fala na srdačnosti, al šta fali Volvou? Ovaj Marko reče da neće švabe u početku, mada vidim da je sad popustio.

  6. колко је одвратан овај форд хаха

  7. kupio ujak moj novog pasata pre dva meseca, daje ga sinu od osam godina da vozi po parkingu ideje i snima ga telefonom, ja se zaprepastio, ladno u isto vreme dovaća pedale i vidi ispred sebe

  8. брате ако узимаш капу узми купе капу тај ауто снажно и силовито јебе

  9. Taj sin šta tebi dodje?

  10. Mali je da ti dodje pare u rodu mislim?

  11. знаш како мики, онај фактор што је псето навео да га нема на сваком ћошку ми је доста битан јебига, а немцима смо преплављени, зато сам изабрао нешто чега нема а добро је

  12. нема купеа на огласима слепи, а и нећу кола са троја врата

  13. Kupi onda Breru a ne kapu jebenu

  14. Радјард Куплунг
    kupio ujak moj novog pasata pre dva meseca, daje ga sinu od osam godina da vozi po parkingu ideje i snima ga telefonom, ja se zaprepastio, ladno u isto vreme dovaća pedale i vidi ispred sebe

    TI ne bi svome đetetu? Kakav si to otac rađ?

  15. колко је одвратан овај форд хаха

    brate ruzan je ko kurac ali ako nadjes redak automobil, da je lep, da ne trosi vise od soma na sto, da nije svabo, da je veliki, neautomatik, da je dobar, pouzdan i da kosta dva soma onda mi kazi gde ima da odem da kupim 5-6 komada pusi malo kurac

  16. Brate, ako oćeš da niko nema isti stajlinguj ga! Ako je stock vazda ćeš ih gledati. Na kraj ćeš Nisana Maximu uzet vjrv.

  17. најбољи су ми ови људи што не воле кола строје врата

    аута са троје врата су најбоља аута. и аута са двоје врата

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.