Automobilizam

  1. Možeš ti to brate, dovoljno si muško sig.

  2. пробао сам, додуше на друговој џети

  3. Što sam stariji sve vise cenim automatik. Posle svake gužve u Bg sve više

  4. о четворци сам чуо све најгоре, мики, нем појма

  5. manuelac na brankovom mostu za svetog nikolu u petak u pet popodne - merak

  6. evo i ovom istice luksuz sledece godine i mislim da zadovoljava tvoje kriterijume

    za:
    -nema ovakvih na svakom coscku
    -direktorski
    -limuzincuga ipo sto metara ima
    -mazga za rkanje

    protiv:
    -dostupnost delova

    http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8324060/ford-taurus-izuzetan

  7. ај ви нарокајте овде линкова, морам да устанем рано па ћу погледати

    узмите у обзир да не буде нека ненормална регистрација и да не троши превише, нећу га само ја возити, ови остали су стипсе јебига кењаће ми ако буде гутао више од сома кинти на 100 км хаха

  8. manuelac govno kurac svoj jedem sto nisam nasao pasata dsg da valja ko ovaj sto sam uzeo

    miki ja nisam hteo cetvorke rekao je da oce veliki

  9. Што лепо само не укуцаш критеријуме приликом претраге и воила

  10. najjače je na domaćim forumima kad neko traži predlog za auto, pa napiše:

    samo mi je bitno da je pouzdan, bezbedan, da nije stariji od deset godina, da su jeftini delovi, da nije mnogo mali, da malo troši i da bude ispod 3500 evra

  11. procistao sam negde pre neki dan jednu veliku istinu
    da je dacia daster spiritualni naslednik lade nive

  12. da radj, ima takav auto ali negde na novom zelandu mozda

    boh brt nije to bmw moras ceniti istoriju ovog automobila i njegu savrsenost u jednostavnosti

    u principu marko sta god da uzmes kupices krsinu zato uzmi nesto da se maksimalno izdrkas za te pare i da ima bar neki kriterijum na koji mozes da pojebes nesto

  13. јебига кењаће ми ако буде гутао више од сома кинти на 100 км хаха

    I onda uvatiš da gledaš auto koji troši u proseku 10l / 100 km....

  14. Ps ja se ježim kad ova centralna konzola nije u visini butine. A tek kad je nema...

  15. Bez centralne konzole bih se osjeća ka u one žute poštarske dvojke.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.