Automobilizam

  1. недовољно је ово све још увек, ко успе да ме одговори од ланчије платим му ручак

  2. 2 k dinara? Šta je to radio, rekao mu dobar dan?

  3. Skuzeru, oli dolazit vamo da glasaš?

  4. Ma bice u boji naravno, dao sam samo primer.

  5. ко успе да ме одговори од ланчије платим му ручак

    Kod Dragiše pečenje ja i ti 3kg nam naručiš i kad počne primicati stolove samo kažeš "u redu je, donosi kilo po kilo". Ok?

  6. ne znam ni kako je udarila u stubic jbg mada kapiram je mali je stubic onako ne vidi se pogotovo ako hoce da sedi onako zavaljena pozadi glupo je da prolazi nabijena uz volan i lakat kroz prozor...a zenskom dati volan, sta ces :D

  7. Ozb ti kazem, pa zar mislis da bih ja cuknuo auto pa jos golfa. Ne dolazim, cuo sam se sa mojim kaze dobija Milo lagano, glasaju za njega naravno jako i do samog kraja uz gospodara sve Crne Gore

  8. Zapravo ti i treba da kupiš Lančiju.
    Admin Puja u nelančiji nije admin

  9. marko ne teraj me da dodjem i da te odvedem da kupis prvi auto koji nadjemo na placu i kazem aj sad da platis pecenje picko debela xd

  10. odvedem pod prisliom ofkors

  11. Ovo je najjaca tema na sajtu sigurno

  12. lepo sam se zabavio na ovoj temi veceras slobodno mogu reci

  13. Znamo da se Golf ne čuka, ali možda si udario tvojim autom Golfa, slomio mu far i branik i dao 50 eura vlasniku da ne zovete policiju?

  14. Pa te sad interesuje da li te je zajebao.

  15. Fest u Sopotu neke 2007 i ja odem s Kockicom s trka bila full spojleri itd krcala. S djevojkóm. I posvadjamo se tu jer moje drugarice iz srednje škole i ja popenim kaem kući. Sednem u kola upalim i pun gas, ona krene da pali gume jedno metar i bam. Ugasi se. Ja izadjem napolje i vidim da sam sašio u stubic ter sam se parkirao kod Pošte jebene taman toliko visok da ga ne vidim iz kola. Branik, far, žmigavac. Suza mi krenula.

  16. Xaxaxa, nije zivota mi, imao sam jedan udes u zivotu, laksi, nikom nista, vozim kao Fandjo prosto je tako sta da radim

  17. ланчија јебе реално

  18. kupi lanciju jebala te lancija bas

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.