Automobilizam

  1. nema ne, kupi lanciju i to je to.

    zelis auto-kupi ga. nema tu fiozofije puno. da ima svi bi vozili mecke a dacija i francuski automobili ne bi ni postojali

  2. па јебига, ако нађем ланчију у добром стању што би ми неки ауди био бољи избор за исте паре ако је и слабији и ружнији

  3. Najjače što vozači Lančije misle da voze dobro auto.

  4. Ja sam prije 15 godina možda razvalio auto od pločnik i stubiće pred policijom. Reno 19 - auto sa najgorim understeerom što sam vozio ever.
    Isto far i branik, došlo mi bilo da zapalim auto.

  5. Što je najgore ja sam ga video kad sam se uparkiravao, smetao mi čak i zapamtio da nazad trebam al ova me iznervira i kurac

  6. капирам ја да сте ви скептични као да сам рекао да хоћу да купим ону индијску тату јер није проверен ауто као немци којих има брда код нас ал шта на њему може да се сјебе што не може на било ком другом ауту старом дваес година

  7. гледаћу мало и ове омеге да не буде да сам вас цимао цело вече да ми тражите огласе, одох нећу моћи да устанем ујутру пола два јбт

  8. Dacija logan, svemirac kao boh sto vozi ili kalibru.

  9. Pazi, oko dve iljade evra imas alfe 147 i 156, pezo 206, fabiu, neki fokus ako uleti.

    S obzirom da hoces veci auto, za te pare neki normalan mozes naci Mondeo ili Oktaviju.

    Oktavija za te pare je vr auto.

  10. добро да ниси препоручио и пунто

  11. Kad se zezamo, zezamo se.

    Baci pogled na Oktavije 2000 godiste. Za te pare nemas bolji auto.

    Zajebi ti ove strucnjake sa teme sto ti nude kola od 5k evra.

  12. Ovo trosi malo a ide kao metak. A mozes nekog benzinca 98god da nadjes jeftinije, 1500-600e.

    http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8953663/skoda-octavia-19-tdi

  13. Hahahha kao zezao se covek ti mrtav ladan preporuci daciju logan xd

  14. A zamisli jebača dolazi na skup vukajlijaša u crvenoj dačiji logan na plin. Xd

  15. Najjače mi kad nalepe ovo //M3 na auto koji ima 105 ili 115 ks, zato je i pomislio Marko za Lančiju onu od 2.4 20v i 175 ks da ide bolje od ''M3''.

    Alfe 147 i 156 su dosta skučene zapravo i imaju dosta tih nekih zajebancija sa elektrikom i elektronikom čak i više nego Lančija, Mondeo ima dosta mana (za 2 soma ili razakani mk3 ili mk2 koji ne možeš da nađeš a da nije ubijen načisto i da nije polu truo), Oktavija je dobra.

    Jel bi uzeo džipa?

    http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8914285/opel-frontera-20-8v

    http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8710220/opel-frontera

    Mislim, predlažemo ti 10 modela, da realno kada kreneš da tražiš auto imaš šta da izabereš. Gledaš do 2000 evra, šta ćeš ako je ona Lančija krš? Nema ih puno drugih na oglasima, gledaj šta je u najboljem stanju jer ti je Kappa auto visoke klase jbg i samim tim imaju jake cene delova ako uzmeš loš primerak, ima da daš još toliko para da je dovedeš u red.

  16. не, мики, прави м3 је у питању

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.