Automobilizam

  1. Meni punoljetno auto ne pravi probleme xaxa

  2. Pasat manje trosi, jeftiniji za održavanje, i što je najvažnije ne moraš u Italiju po deo. Ako ga i tamo ima.
    Oće keva da vozi on kupuje Lančiju
    Kupi Corsu onu noviju za 1800 evra. Kupi Xaru 1.6 16 v jebe.
    Lančija je venčanica koji ti kurac to ne mož da prodaš gaji pčele u njoj posle

  3. što nemaju baš toliko elektronike kao lančija.

    Imaju brate, nego nije fušerski urađeno ka što je urađeno na te italijane kompletno sve jbg.

  4. Ovo sto ti je Boxor okacio je blizu idealnom. Taj motor 1.8 90 ks je neunistiv, a sa plinom ti je 100 km po gradu oko 700 din. A i Pasat cetvorka je super auto. Ja imam Golfa trojku sa tim motorom, i u parama mi manje trosi od Audija 1.9 TDI koji trosi bas malo, a daleko je jeftiniji za odrzavanje (kais i spaneri za TDI 100 E, za 1,8 benzinac 20 E). Ja bih uvek kupio tog Pasata sa tim motorom i plinom, 2,0 ima elektroniku, pun ajnspric, protokomer, a 1.8 je single point, nista od kvarljivih stvari.

  5. I Marko nemoj tražiti da ti neko reče za nju da je dobro auto kad nije. Ali bih ga prije vozio no one Micubišije i slične.

  6. koliko često se vama ili vašim bližnjima dešava da ode elektrika ili elektronika na kolima

  7. Ja sam imao trojku ABF 150KS motor ka što je u delfina što sam okačio i top je išla i služila, žalim i dan danas što sam je prodao.

  8. шта мислите волво с40

  9. Mada bih ja vozio prije neki krš da je kul, nego neko grdilo iako se ne kvari.

  10. Zulu ma pusti ga u kurac zaburdio Italijana jebenog šta vredi
    I taj2.0 benz te neuništiv to znam sig

  11. Радјард Куплунг
    koliko često se vama ili vašim bližnjima dešava da ode elektrika ili elektronika na kolima

    Nikad, jer vozim njemački kvalitet xD

  12. Imaju brate, nego nije fušerski urađeno ka što je urađeno na te italijane kompletno sve jbg.

    Dobro, italijani su poznati po tome, ali opet, video sam da i na W210 rikne sistem za šiber (nije bio samo prekidač ili nešto manje lolo), košta boga oca, rikne sistem za podešavanje sedišta, menjanje releja koji je 10 evra te košta još 100 da se to uradi, motorčić brisača košta isto puno (kod trijaške sve rađeno).

    A lančija je jbg, neki kao polupremijum i onda naplaćuju delove puno, naročito što ih malo kod nas, pa imaju monopol da udare cenu koju oće.

    Za vw grupaciju ih ima kao kusih pasa i oborena je cena i delova i rada.

  13. Rađ na Bmw elektronika nikad nije zakazala a da ja znam. Dobro ovaj 1 je nov a drugi je e36 dakle večan. Na Xari ćaleta drka bombina vrv jer je ona buđava sto se ubada u svećice sve 4 odjednom i košta 6 k tipa
    Dakle malo ljudi znam jer ne znam ljude koji voze Lanciju
    Tj imao drug Fijat brava haha koji je to šov bio, sam pali i gasi svetla, otključava, otvara prozore, žmigavce pali hahaha to je bilo štogod!

  14. Mečka zapravo ni nema zavidnu elektroniku

  15. Isto i za pezoa tako, i megana. Poludi i onda svetla, brisaci, migavci sve sam pali gasi ko ono u filmu kad kao pukne nesto pa povilene kola na parkingu xd

    Vratices se ti na onog audija sto sam ti okacio jebi ti mene u dupe ako neces

  16. Lancia>japanske kutije

  17. Japanci su tek od skoro poceli da prave dobre automobile novi akord recimo jebe sije i slabije modele bmw-a

  18. Маркo
    шта мислите волво с40

    Sasvim dobar auto, naročito ako je 2.0t motor unutra, e sad, nije baš atraktivan ovako na oko. I kod nas su mu nešto skuplji delovi. Dizelaši su renoovi, benzinci njihovi, kod 1.8 obrati pažnju na dim i curenje ulja, kod svih obrati pažnju na ECU, mora motor vrlo ravnomerno da radi, isto komplet elektriku i elektroniku pregledaj, ne sme rđe da bude nigde nimalo čak ni u podvozju, proveri da nema tragova da je curila voda u gepek.

  19. Miki na Merca dio nijesam promijenio. Siber, roletna, elektricni sicevi sa grijacima, sve radilo. Na BMW i grijanje volana. Audi 100 je imao slabo opreme, mislim servo, abs, 4 podizaca, centralno i mislim onu klimu obicnu i sve je radilo. Njemac jbg.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.