Automobilizam

  1. Pseto - u pravu je

  2. Немој никако оног Тауруса што је неко препоручио, један од материјала коришћених за израду ентеријера је кожа са муда од бика.

    лололо

    Нисам имао појма да може да се нађе Јагуар јебени за 2000.

  3. Ta Brava je dobra, makar je isla, Stilo benzinac ide dok oce i kad oce a onda stane i mozes da places. Dok opet ne resi da proradi.

  4. Ali koliko si vozio merca? Ja ti kažem šta je ujak radio za ovih 16 godina na njemu i 600 000 km koliko je kod njega.

    Audi 100 c4 je ekstra auto, ali se marku izgleda ne sviđa.

  5. Ovaj Volvo može, ok auto ako nosiš bermude s dzepovima sa strane, kačket Agromil Pojate, sandale i bele čarate inače ne

  6. Brate od ovog volva je bolja lancia krsta mi al obrisi dok ne dodje miki pls xd

  7. Audi 100 c4 je ekstra auto,

  8. Išla je zulu, nije imao mehaničkih kvarova. Ove sitnice samo haha.

  9. E jbg brate video je vec haha kaze malo skuplji delovi xd od cega brate malo skuplji od delova za tamic? :D

  10. верујем да је она стотка добра чим и даље кошта 2000 а 92. је годиште ал ружна је у пичку материну

  11. ps
    Brate od ovog volva je bolja lancia krsta mi al obrisi dok ne dodje miki pls xd

    mickey993
    Маркo
    шта мислите волво с40
    Sasvim dobar auto, naročito ako je 2.0t motor unutra, e sad, nije baš atraktivan ovako na oko. I kod nas su mu nešto skuplji delovi. Dizelaši su renoovi, benzinci njihovi, kod 1.8 obrati pažnju na dim i curenje ulja, kod svih obrati pažnju na ECU, mora motor vrlo ravnomerno da radi, isto komplet elektriku i elektroniku pregledaj, ne sme rđe da bude nigde nimalo čak ni u podvozju, proveri da nema tragova da je curila voda u gepek.

    Video je Miki samo je ostalo na prošloj strani lolo

    Ne fali mu ništa ozbiljno, video sam ih masu za godinu dana po švedskoj, mada je to realno vrlo sirotninjski auto.

  12. леп је волво шта

  13. Uzmite stila, megana i jednu alfu po izboru a ja cu pasata b5.5 i precicu vecu kilometrazu od svih vas zajedno, eto.

    Svabo rulz

  14. Hahahahaha ti nas marko zajebavas

  15. Volvo mu lep a audi ruzan ma daj bre pa ne znam ni sta se cimamo jeste videli na kakve se picke lozi

  16. Nije ružno ali je 96... :/
    Zašto juriti kola koja prete da budu starija od nas samih... :'(

  17. Pazi da ne živiš u vukojebini
    Bmw E36 1.8is 150 konja sa M optikom bi pišao po svim ovim kolima ovde postavljenim po svemu osim udobnosti od prvog Psetovog Audija c4 postavljenog i eventualno Pasata b4 al možda Vagen je tvrd
    Al Kosjerić

  18. Cek Pseto, a koja je cena b5.5 a koja ostalih.

    Zato i košta više, jer je izdržljiva mazga.

  19. A da ti kevi plaćaš mesečnu od tih para dok ne odlučiš šta ćeš?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.