Automobilizam

  1. Boh a da si uzeo c180 trosila bi 10 minimum

  2. Naglasavam minimum

  3. Opel astra karavan jebe, njega uzmi marko, veruj mi brt

  4. Strucnjak sada poredi 1800 kubika na audiju '96 sa 2,5 kvatro. Daj boh reci teta kosmopoliti da ga banuje

  5. Shomy23
    Operi astra karavan jebe, njega uzmi marko, veruj mi brt

    malopre

    Hahahahahahahah

  6. Jedete gomna a znate da sam u pravu.

    Saću pronađem na netu potrosnje.

    Inace, ovaj novi tdi 1.4 105 konja, trosi 4.5l po gradu a ide ko metak.

  7. Ne mogu još skoro sam je molio da ga odbanuje jebo me lebac

  8. Eto, sad pominje i nove automobile gde izvlace 200 konja iz soma kubika. Svaku jebenu normalnu temu je sjebo

  9. Hahahahaha

    Sta li se lozite bem vas nedojebane.

  10. Al qvatro hahaha a nubina ne zna da qvatro trosi 2 litra više zbog 50 diferencijala koje ima

  11. E a sad ce tvrditi da nas je lozio jer se palimo. Inovativno.

  12. Aj jedan pocnemo da pricamo o kulenu pa kad se tilmo rasprica zapalimo na ovu temu ili neku sportsku i normalna spika vodi se

  13. изнервиро сам се још овај тилмо са овим коментарима јеботе... ништа јавићу вам шта смо купили, ако ми се дигне курац купићу капу па нека изгори боли ме курац, ако будем мало смиренији гледаћу ове аудије и јапанце неке

    извините што сам вас смарао протекла 24 часа да ми тражите кола

  14. Бохор
    Ne mogu još skoro sam je molio da ga odbanuje jebo me lebac

    да ти пичка материна баш.

  15. Zbog tilma ce jedan neuki kosjericanin kupiti lanciju :(

    Marko brt nije da dajes milion maraka za auto nego dva soma, ako ti je lancija vrh kupi jebenu lanciju jbt nemoj da kupis nesto drugo pa posle 3god da ti bude zao dok ne skupis lovu da menjas nesto. Ako ces u lanciju sesti i biti zadovoljan onda nema sta da razmisljas. Mi smo ti skrenuli paznju na neke stvari i dali alternative al boli te bre kurac ja sam sprco 22k na kastom forda i svi mislili da sam lud al to mi bio ceif(inace se hvalim ali ovo je sada samo u cilju ohrabrivanja tebe haha)

  16. па то ти кажем, ћеиф ми је

    и да узмемо аудија овог који је бољи ај да кажем мени ће опет бити жао што не возим ланчију

  17. Pa sta onda razmisljas, onda samo gledaj da nadjes neki valjanu(ili sto manje losu da se pravilno izrazim jer ono punoletna je jbg)

  18. http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8953229/lancia-kappa-20-turbo-20v
    ово ћемо гледати, ако испадне да га не јебе електроника ни после 18 година неће ваљда ни у наредне 3-4

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.