Automobilizam

  1. Bolje da ti bude žao što si kupio auto nego što nijesi kupio.

  2. Pa ova deluje top jbg samo mi nije jasno sto kaze da je enterijer glanc nov a nije ga slikao

  3. Makar ja vidim samo dve slike

  4. Drago mi je da sam pomogao iako sam ja zakomplikovao sve ovo xd

  5. ма зваћу га да оде буразер следеће седмице да види са ортаком како изгледа то и раде ли му сва срања, он је у ужицу то му је близу

  6. али мора спустити цену јебига због регистрације и због тога што га никад неће овако продати

  7. I zbog velikog servisa mu svučeš još 100e mimo registracije.

    Ali kad vidi dva napaljena srednjoškolca iz užica garant će spustiti cenu na keca xd

  8. Pise da je fiksno brt al sto-sto pedeset uvek moze da se spusti

  9. ма они иду да виде онако само безвезе, ако будемо ишли ми старији водићемо два мајстора да обилазе и кукају како то ништа не ваља, курац фиксно 1800 нема бога да ће икад некоме продати

  10. nema te fiksne cene koja je nadjačala šuškanje para pred očima, ponesi pare u apoenima od pedeset evra da deluje da ih ima više xD

  11. скоро је он окачио оглас, није свестан да ће му овако стајати месецима

  12. I seronja je od pocetka hteo jebenu Kapu da kupi, i sami hteo misljenje.

    A mi se ovde polomismo da mu nadjemo nesto da valja. Barem ja.

    I to mi je hvala. Ok.

  13. Je l ima atest za stakla Lančija ova

  14. кога боли курац може то да се и одлепи

  15. I plin se iz Audija mogao izvaditi
    A foliju ne možeš odlepiti, tj videćeš već :-D

  16. A vi što relej na Mercedes mijenjate za 100e ko vas jebe kad to radite u ovlašćeni xaxa

  17. Jbg, bilo je još nešto vezano za to u tih 100 evra, mislim da je i za grejanje bilo nešto. Ne znam sada tačno.

  18. Genijalci, je l provalio neko da na ovom oglasu piše da ova kapa ima 220 konja?

    http://vukajlija.com/forum/teme/17935-automobilizam?strana=1599#post_3605392

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.