Automobilizam

  1. Izdržljiviji je od lanče jedno 70%. I ima dijelova a i manje troši garant. A i ovi C su matoriji tako da ni dijelovi nisu preskupi kao što to merc zna biti. A i mercedes, majku mu jebem.

  2. Kad si čuo zadnji put E CRKLA MI RAZVODNA KAPA NA MERCU ili SJEBO MI SE PODIZAČ ili ZVRŠI MI DIFERENCIJAL ma daj jbt lanča i bog i seljačka auta

  3. Reče da neće automatik a ni švabe mu nisu baš prirasle srcu xd.

    Neka kupi šta mu je volja.

  4. Skočko da l porediš Mečaka i Lančiju zajebavaš li me

  5. Čuh ja negde, kažu lančija je italijanski mercedes. To je ta sirotinjska spika.

  6. Ako napiše da je čuo kako trule zadaviću ga.

  7. Ko? Mečke ove? Truli sve kad ga ne održavaš kako treba. Video sam čak i audi 100 c4 sa potpuno trulim rubovima i pragovima, devastirao ga lik.

  8. Nema to veze...

  9. jbt, svi mercedesi truli, u mojoj familiji ima jedno 10 eto nijedan nije truo.

    http://ww3.autoscout24.de/classified/297353113/?t1=1&utm_medium=co&utm_source=auto.de&utm_campaign=vm&utm_content=api&utm_term=detail-gw

    Ovo mi je sljedeći auto. Ubiće me otac zbog ovog kalemarenja al što ću jadan ne drže me kola

  10. Nafali čoek lanču reko bi neko auto majku mu

  11. Važi što ćes da sedneš u kompresor

  12. а јебига скочимише кажеш да је џиберски ово што смо качили и онда окачиш мерцедес са спојлером и хаубом чија се боја разликује од остатка аута па јебига човече

  13. Bato, to se skloni za sat vremena posla i imaćeš dobro auto. Al kupi ti lanču, zavari diferencijal i opa bato, to je pravo ono momačko.

    https://www.youtube.com/watch?v=Tj1X6r3u9yQ

    Kakva simfonija automobilizma, savršenstvo.

  14. ај ми нађи нешто овакво да је мануелни мењач

  15. Hahaha Marko rekao sam ti da se teras u kurac i da nas ne jebes

  16. Ovaj e300 je tenk :D

  17. Markane, ja sam čojek sa sela, malo bolje znam od ovih degenerika, kaži do koliko para daješ za auto i reći ću ti šta je za tebe

  18. Vidim da si sirotinja uboga, 2000 evra plafon. Vidi pruži se malo, moj predlog fiat stilo (nepoderiv motor, prelazi milion kilometara, samo limariju gledaj)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.