Prijava

opasni neki dečCi

Jednog zovu biceps a drugog robija hahaha sta ne sad sad cutis picko ajde prodji vojvode stepe

I da, skupi sve trolove sa svih tema na jedno mesto da ti samo jednom napisem da pusis kurac

izvini ja sada napuštam vukajliju necu vise nista napisati nikako ovo je prevelik pritisak na mene napadate me bez razloga imam slabo srce

izvini što te nisam uvredio nijednim postom nikada, necu uzeti sa jimny sad cu uzeti opela kadeta za offroad.

Koje godište džimni? Onaj matori džimni/samuraj je skočko hvalio bio. Onaj noviji džimni mi ne deluje baš najbolje (generalno nijedan suzuki iz tog doba se nije proslavio). Jesi razmišljao o pajeru iz 90-ih.

https://935992fb69eb96c9a842-a2f14db1c49fce9a84b6ffdd384166ba.ssl.cf3.rackcdn.com/large/43805ca581cd2ec9b0a6502d73afad3f.jpg

Moj stric je imao pajera ovakvog sličnog (njegov je bio sa 5 vrata) i kaže da je bio odličan za severno-dalmatinske i ličke vukojebine.

https://s1.cdn.autoevolution.com/images/gallery/MITSUBISHIPajero-Mk-2-4Doors-974_4.jpg

Pajero mi je nekako glomazan,a i kubikaže su mu veće nekako je ozbiljniji. Gledao sam onaj Pajero Pinin ali ne znam. Razmišljao sam o Jimny 1.5 neko 2007 oko 6000e.

Maj nejm iz Pero
W124 ili e46

Pardon, W202 i E36. Nemoj to da mi brkaš.

Samo proveravam dal pratis

Hahah, pratim ja.

E ne znam kod nas kako se kreću cene, ali od tih manjih džipova bih uzeo Wrangler-a.

Nego saake ti lepo uzmi džimnija na probu, testiraj ga, pa ćeš videti da li odgovara tvojim zahtevima što se tiče off-road-a.

Ovako objektivno za te pare i ozbiljan off road ja bih uzeo čirokija.

Tako ce i biti, hvala ti :)

Vidim da se autor @dodjos razumije u automobile. Molim Vas misljenje o audi A5 sportback, hvala.

Odličan, uzimaj odmah.

Gledaj onaj facelift iz 2012, 2.0 177ks strašaaan

Drago mi je da vam se dopada

Miki od koliko para bi kia ona tvoja i model, evo pitam bzv jer momak jedan je uzeo tukson dizel, alu felne, navi kamere senzori itd. 21 hiljada nov.

Taj Tucson je aktuelan baš, viđam ga često bila neka dobra ponuda za 20k. Samo mi nisu jasne, bez 4x4 pogona opcije.

Nije moje nego firmino, nisam se ja ništa pitao oko izbora, da su me pitali uzeli bi polovnog sprintera recimo. Ceed karavan 1.6 gdi skoro 20 000 evra. I ovaj ima navigaciju, kamere, senzore i te kurce, jedino su felne uzeli čelične 2 kompleta. Šta znam, posle 3-4 meseca vožnje i dalje mislim da zaista ne vredi te pare. Naročito za tu funkciju koju treba da obavlja.