Prijava

Ja zvake vazda drzim u kolima. Desavalo mi se da ne vjerujem kad vidim ispod 0.3 da sam naduvao, da li je do njih ili ima jos nesto, do njih dijelom bas mislim da jes. U kojoj mjeri pojma nemam, ali prica ta je bas odavno. Uglavnom uvijek koristim, pa i da smijesno smanje nekad i to znaci, povecati nece sigurno.

Ne pomazu ni kisela ni orbit zvake a ni kafa. Izduvavas vazduh iz pluca a alkohol je u krvi a ne u zeludcu. Koka ili spid npr pomazu.

Ako ti je baš frka da te ne kazne, pojedi šaku govana

Kaze mi drug jedan izBosne da pomaze i tanak kurac pun govana

kisjela pomaze ja prisustvovao

Pomaže kisela al da duneš 2.38 tipa
Sode ima i širi krvne sudove i šta ti ja znam

ma ima ugljen dioksid pa to neutralise alkohol to je moja pretpostavka, realno sta te boli kurac ako radi zasto radi xd

Ma ima tih urbanih legendi koliko oces sta treba da se radi

natrpas zvake naftu kiselu i pavlaku i nesto ce da upali jebiga zavrsices na nekom daljem ispitivanju ali nema veze nema kazne za tebe

Neki lik tvrdi da je navezbao da duva iz usta a ne iz pluca da pirka onako samo i zna kako da ga ne provale kaze deluje
Evo ne znam

Drugaru pokaze alkohol i sad u onaj pisak duvas dok pisti i on 15 puta sigurno prekine pre vremena i kaze ja ne mogu stvarno brate sta je ovo i pandur popizdi otera ga u kurac i pusti ga

Svaka čast Djokse stajl kad si uspeo da stekneš takve prijatelje.

Nametnut mi je od malih nogu jbg

Kako je na sajam, koja je najljepsa djevojka ove godine, je li uz bentli itd. pricajte.

Pa nema, ukinuli devojke xd

kažu sve gole, puše kurac kome hoće i jebu se sa svima, nabijaju se na mjenjač i puše unutrašnji retrovizor
e moj gtd šta propuštaš

gume proklete, kad je motor pozadi auto ti pleše.