Prijava

508 svaki 1.6 automatik koji dodje odje ima mjenjac u kurcu. Kvari se i popravka je tamo 2-3 hiljade pa se za smijesne pare mogu nabaviti. Svakako ne bih ti preporucio 1.6 na toliko auto. 2.0hdi odlican je motor, 100kw, ide u pezo i ide i u taj fokus koji gledas. I ide u c5 citroena, njega imas i sa hidraulikom, hidroaktiv se zove kod tog modela
Golf ispod 9 hiljada jedino mozes kupiti karavan ili sa dvoje vrata. Ili sesticu gtd koja je vec 10 godina stara jbg

Tilmo ima isti ukus za auta ka moja zena rekao bih xD

Miki, pretpostavljam neki neosvijesceni Srbin na privremenom radu te udario?

Jok, gani neki južnjački što su mu dali da ganja kombi po švecke. Na semaforu me drmnu od nazad, nije puno, ali nije ni moglo da se pegla samo. E sad, auto od 1200 eura, trebalo je da se da fazon 1200+ za popravku (nov zadnji branik, vrata od gepeka, ispravljanje pošto ga je nagužvao, malo nešto oko zadnjeg trapa...), ja lepo naplatio osiguranje i prodao ono i aj zdravo.

GTD uporedi mi prednosti golfa7 u odnosu na ovu B klasu što sam okačio. Cena i godište su tu negde.

Tilmo nubino, glupo je porediti razlicite klase auta, valjda svak zna sta trazi. Neko kome treba ili oce mpv nece sig gledati golf klasu i obrnuto. Ali eto da ti odgovorim, imas i golfa sporstvan, tako se model zove. I on je tako mpv velicine b klase. Nije premium i naravno da je jeftiniji nesto od mercedesa. Kakve su ostale prednosti jednog u odnosu na drugi itd ne znam, ne zanima me ni jedan ni drugi

kad bih se zajebavao uzeo bih neki micubiši lancer EVO po moguđstvu, kao klinački san neki.

a zaozbiljno ulaze u obzir mondeo, 508, insignia, a može i onaj passat cc kako već. al to tek tipa za godinu i po

Eto, jeftino i održavanje.

Jeftino, dizna jedna nije ni 250 evra

Pa nije to isti motor, preradio to mercedes moj borhane.

Al svejedno glupo je da u mercedesu imaš motor od dačije lolo.

Tilmo. Dci je odličan motor i stariji i komonrejl sad samo nije jeftin za održavanje. 1.9 kad je pri kraju turbina mu se sjebe 1.5 na kraju dizne oprcaju al nisu ni one vise 250 evra i sve to uštedi svakako na potrošnji jer je upaljač i 1.9 o 1.5 i da ne pričamo

Mnogo se izdeprimiram što je ovo najaktivnija tema...

I samo za kola govnjiva pričamo

Imao sam Megana 1.5dci. 4l je trošio prema grčkoj sa upaljenom klimom, 130 prosečna brzina. Nisam mogao da verujem.

Thilmo i kada ga vidiš da diše... to je laž.