Prijava

Jel je bezbedan za voznju u brzini od 250 km/h?

GTD
6 brzina saltac, puno opreme. Autom kao autom sam prezadovoljan bio, mercedes pravi. Motor je 2.6 v6, mrcina 100 godina moze
Ali potrosnja dere, benzinac u velikom autu nikad vise. Preko 15 u gradu lagano, zato je i prodat

Dobro, ublaži se to plinom malo. Imam kombinaciju i za E270 cdi automatik, ali to malo mora da pričeka.

atomski mis
Jel je bezbedan za voznju u brzini od 250 km/h?

Izuzteno.

Onda ti je smijesna razlika plin i dizel u potrosnji, iste snage su motori i ista registracija jer iako je oznaka 240 ima 2600 kubika jbg

Nije registracija problem, ona je ista za sve po godištu i snazi, frka je za osiguranje i eko takse, za E240 je 700-ak evra, a za E270 CDI je 1200 evra jer k'o fol zagađuješ više. Čak će valjda od 1.1.2020 da zabrane euro 3 dizele po (većim) gradovima.

Kupi nešto novije jebemte gastose.

preporuka, reno captur, moze li i zasto ne?

Thilmo
Kupi nešto novije jebemte gastose.

Nema se para za sad, ugovor mi je do decembra, ne mogu da se uvaljujem previše u troškove. Odrao sam se dok sam otpatio kredit kući i to je to. A sa S60 sam imao udes i nije isplativo za popravku, tako da je otišao.

ajde predloge za auto do najviše 9000e, bilo nov bilo polovan dobar naravno ali da ne prelazi 1.9 i dizel po mogućstvu
sviđaju mi se ovi noviji fokusi, polunovi stari 2-3, 4 godine

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14189739/ford-mondeo-2o-tdci-titanium

strašan auto rekao bih

edit:

Stanje
Prvi vlasnik
Garancija
Garažiran
Servisna knjiga
Rezervni ključ
Opis
FORD TEK STIGAO I TEK OCARINJEN IDE NA IME KUPCA KUPCU PREOSTAJE SAMO REGISTRACIJA .PRESAO PRAVIH 131000 KM GARANCIJA NA KILOMETRAZU I NA KONPLET AUTOMOBIL GARANCIJA GODINU DANA JEL AUTOMOBIL JE GANC NOV .ELEKTRONSKA KARTICA KOJA JE OD PRVOG DANA SERVISIRAN SVAKI DATUM I VREME KAD JE SVAKI SERVIS URADJEN .SERVISNA CELA DOKUMENTACIJA .AUTOMOBIL POSEDUJE VISOK PAKET OPREME * TOTALNI FUULLNIKADA HAVARISAN NITI OGREBAN JEDNOM RECJUNOVNOVNOVNOV*MOZE I ZAMENA
Opis zamene
moze bilo koji automobil

Kakav auto imaš za 15 k brate
A i ovo ti je 2.0 XD

Lik kaže najviše do 9k evra i okači auto od 15k. Lol

Da dam 10-15k i da vozim fokusa, nema sanse brale.

Pošto vidim da ti je i kubikaža bitna, evo ti ljepotica u klasi sa fokusom.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14222796/mercedes-benz-a-160-distrcamera

bombas
preporuka, reno captur, moze li i zasto ne?

1) Preporučujem, može, lak za održavanje

2)

i zasto ne?

Neka drug GTD da kontrateg na vagu :-)

ne sisaj čajnu ćilmašine, rekoh predloge do plafon 9k.
A ovog mondea bih posedovao vrlo rado u tom cenovnom rangu kad bih se odrekao bubbrega jednog, pa pogledaj mu samo paket opreme i ovu vrlo agresivnu liniju, kakvi kurčevi mercedesi i benvei malograđanštine nijedne.

Манијак
ajde predloge za auto do najviše 9000e, bilo nov bilo polovan dobar naravno ali da ne prelazi 1.9 i dizel po mogućstvu
sviđaju mi se ovi noviji fokusi, polunovi stari 2-3, 4 godine

Nove baš i nemaš nekakav preveliki izbor. A za polovne imaš razne oktavije, superbe, golfove, džete, pasate, megane, 308, 3008, 508, mazda 6 itd.

Recimo, u firmi imam pežoe 3008 i 5008, mogu da se uzmu za do 9000 evra i prilično su korektni. E sad, ovi nisu imali prevelikih problema, obzirom na kilometražu, nekako im se za kratko vreme nakupilo nekih kvarova, pa sam pomislio da su sranje (kvarovi su bili vezani za poluautomatski menjač, ali je to sada rešeno sve). Ja bih za te pare recimo gledao pežo 508 jer je generalno korektan auto, sa odličnom opremom, udoban i prijatan za vožnju.

Манијак
ne sisaj čajnu ćilmašine, rekoh predloge do plafon 9k.
A ovog mondea bih posedovao vrlo rado u tom cenovnom rangu kad bih se odrekao bubbrega jednog, pa pogledaj mu samo paket opreme i ovu vrlo agresivnu liniju, kakvi kurčevi mercedesi i benvei malograđanštine nijedne.

Ako voliš mondea, nađi neki mk4 da ti se sviđa i provozaj, pa onda odlučuj šta ćeš da uzimaš.

Jesi li prezalio onog XM-a, Manijake?

Vise smaram i jadam se ortacima zbog tog auta nego kad je devojka koju sam najvise voleo raskinula sa mnom, kad se napijem zesce mislim :-)

Da da, i 508ice ulaze u razmatranje naravno