Automobilizam

  1. Nijesu išli na sve, ali jesu na dobar dio. I meni ružno stoje kraćem autu.

    Bora ti je ka' golf sa dupetom. Jedino me nervira što ima šuplje naslone za glavu.

  2. Dajte kacite neki kul auto. Koji je najkulji auto po vama? Dizel stop.

  3. da imam 30ak hiljada viška verovatno bi vozio ovakvog jaguara

  4. uf i minika je mnogo do jaja, pravo momačko..što je najbolje i nije neka nedostižna cena

  5. Jel si se vozio u njemu gtd? Kako ide? Kazu da je kao veliki karting.

  6. Pezose ovaj XK mi je mnogo dojajan... I lepši mi je nego aktuelni.

  7. Bas to Pezose. Samo ne obican mini, nego cooper s, minimum. :) Ili po mogucustvu cooper s jcw. Ovaj sto sam okacio je dodatno tjuniran, ali ne mora toliko daleko da se ide. :)

  8. Moj drug kupio jednog kupera (tačnije otac mu kupio) i dolazi meni:
    -Au, znaš koliki sat ima.
    http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2009/01/mini_cooper_interior_1280_07.jpg

  9. porše je neprejebiv, to se podrazumeva lol
    al ima tolko kul auta da mi prosto bude žao kad vidim nekog ko ima para na bacanje i onda kupi usranu x6 ili tako neko džibersko auto..

    meni i novi mini kabrio sa nekom malo boljom opremom isto izgleda prelepo...još kad ima ona brao sedišta uf

  10. SM i DS meni mnogo kul auti, ali da se ne ponavljam...

  11. Askone, stariji kadeti i ford kapri su mi nevjerovatno kul.

  12. rekoh već da si cigančina...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.