Automobilizam

  1. СКАНИЈА ЈЕ НАЈБОЉИ КАМИОН

  2. Čestitam! Kako imade sreću pa desetohiljaditi post, jebote! Svaka čast! Saću zvat Nikolića jedan ordan da te časti!

  3. Искрено били су катастрофа, трошио је као луд, унутра је све звонило. И то се задњих годину-две стање нагло погоршало. Није у кешу, ауто + доплата, и ја сам узео тројку. За сад, мењаћу је што пре, било ми битно само да се овог отарасим.

    Видећемо за Алфу, нешто друго сад имам на уму. Гледао сам једног Даевуа, 2000 годиште, има доста тога од опреме, али се цимам дал га узимам то, ваља ли чему..

  4. Čestitam, nek te služi trojka, boljim kolima da je zamijeniš. Koji je motor.

    СКАНИЈА ЈЕ НАЈБОЉИ КАМИОН

    Skanija je vrh (i da VW nije vlasnik ne bih drukčije mislio xD). Kralj za brdo. Malo je jebe što mjenjač ima malo brzina, pa gubi dosta na mijenjanju.

  5. Ne znam kako ćeš za delove za Daevu. Koji je model? Leganza ti je dobra, a 80% delova paše sa Omege B.

  6. Ono kad GTD iseče nokat kad god prebije nekog u saobraćaju
    http://www.dodaj.rs/f/t/AJ/2lA23BpC/img2966.jpg

  7. Pošto ne viđeh edit, Dejvu, hmm... Skeptičan sam, ne bih ga lično uzimao. U rangu je ovih Lada otprilike po kvalitetu i opštem utisku. Jedino Matiz od njih na mene nije ostavio loš utisak.

  8. POLOMILA SAM PICKU NA TROTINETU

  9. АХХАХАХАХАХАХАХАХАХААААХАХАХА

  10. Ono kad GTD iseče nokat kad god prebije nekog u saobraćaju

    Samo ja držim dug nokat na malom prstu da čačkam nos i uvo lolo (šalim se, da neko ne pomisli nešta što mi je ispod časti i mene i mojieh zemljaka)

  11. ollanik
    POLOMILA SAM PICKU NA TROTINETU

    Brzo idi kod oftamologa, da ti pomogne.

  12. Koji je motor.

    Ма класика, 1.6 бензин. Макар на око изгледа лепше, лакше ћу га утопити. Није ми хића, али нећу га задржати до лета то је сигурно.

    Koji je model

    Сличан је овом, ал кажем скептичан сам, нисам возио до сад, не знам како су се показали

    http://www.polovniautomobili.com/oglas3978389/daewoo_leganza_20cdx_sekvent_plin/

  13. Koji kurac spemujete temu? Ponašate se kao blesava, retardirana dečurlija.

    EDIT:

    Leganza je jako dobar auto, znam ih dosta na taksiju. Motor i menjač su Opelovi, ali Leganze imaju bolju limariju pa nisu sklone koroziji.

  14. Pa šta znam, majku mu. Prema pričama uvoznika nije nešta, mada osim toga nijesam slušao iskustva iz prve ruke. Ja ga ne bih kupovao. Samo nemoj da kupiš nešta što ti se ne sviđa.

  15. mickey993
    Koji kurac spemujete temu? Ponašate se kao blesava, retardirana dečurlija.

    Mene zanimljivo. Fin karakter imaju ljudi.

  16. ТО СУ ДУХОВИТИ МОМЦИ СА ЧЕТА!!1

    Samo nemoj da kupiš nešta što ti se ne sviđa.

    Нормално. Не журим, ионако ми је он опција 2, знам ја шта бих куповао да имам једно 4-5 сома..

    Ко је рекао Алфа 156 рестајлинг?

  17. Zato što serete jebeno. Golf najauto, Man najveći potrošač. Sunce je plavo.

  18. A može se kupiti auto do dvije hiljade da ti se sviđa :)
    Koju klasu gledaš. Dizel, benzin? Potrošnja, udobnost, brzina itd.

  19. Nekad je ovo bila tema gde se nije lagalo i lupalo napamet. Mogao si nešto da naučiš i nađeš šta ti treba. Sad ko debilčine lepite random linkove i serete.
    Pljas link e vidi ovog zaparošca što je smešan kad je plav.
    Pljas link e vidi mercedesa nema znam otkinuo mu neko. Ite u kurac.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.