Automobilizam

  1. vi ste ti koji spemujete temu
    automobilizam je sport,a ne ovo o cemu vi pricate

  2. Man najveći potrošač.

    Nije najveći (veći je Volvo prilično npr.), ali jes od Aktrosa MP4, sviđalo se to nama ili ne sviđalo. Iako iskustvo moje bez obzira na nedavnu vožnju Mercedesa govori da Man više troši, ne mogu tebi da vjerujem više nego ljudima koji ih voze svaki dan :)

  3. Е јави кад ови сјаше са теме

  4. Ко је рекао Алфа 156 рестајлинг?

    Niko, ali je jako dobar i mnogo pouzdaniji auto od Alfe pre restajlinga. Mada opet i cene delova i servisa su dosta jake. Mada i serviseri su kreteni. Meni je lik držao nedelju dana Alfu u servisu zbog lupanja kod točka (oštećenje od udarne rupe). Prvo me je 3 dana zavlačio, sad ću ovo ono, posle sam bio 4 dana u Austriji, vratim se, lik mi kenja nešto tamo-vamo. Uzmi je samo ako znaš dobrog majstora za nju. Ovaj što sam ja vozio kod njega radi sve za Fiat grupu. Punta zna u šraf, a Alfu kad mu dovezeš, ne zna odakle da joj priđe.

  5. Sad ozbiljno. Dečko najbolji mi drug ima špediciju. Kapiraš? Kapiraš da Man 4 440 konja ima 5 litara manju potrošnju id Aktrosa iste snage i godišta. Ima i Tga on ih tek šije oba. Dal si realan jbt kako tako možeš da pričaš? I ortaka tog na stranu baš premnogo ljudi poznajem iz tog posla. Niti Aktros u brdu mož da ga vidi, i mrtviji koliko oćeš. Samo nosi jebeni znak mercedesa koji plaćaš. Daf je najveći potrošač, pa Volvo pa Aktros pa Skanija Man je verovao ili ne najmanji. Upaljač od kamiona. Bilo špedicija (asfalt) bilo kada (refuz, kamen, žitarice)

  6. Scouser

    Е јави кад ови сјаше са теме

    Nemoj mnogo da mi se kurčiš da ti ne zabranim da pišeš ovde i kad sam tu i kad nisam.

  7. Što se servisera tiče, ima jedan na Zabjelo kod nas koji je vrhunski majstor za Alfe, ali dere kožu sleđa. Npr. Alfa 164 dizel, iako izgleda kao Seat, nije bila loše auto, ali kad se naš "ovlašćeni" serviser (sa početka 21. vijeka) dohvati turbine...

  8. Daf je najveći potrošač, pa Volvo pa Aktros pa Skanija Man je verovao ili ne najmanji

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

    Dovoljno si rekao, jebi ga.

  9. Šta ja treba da kažem kad sereš ovde da je Golf ikona automobilizma. Nisam to rekao ja nego ljudi koji se razumeju u to. Ne oni koji nisu seli ni u šta drugo osim jebenog Golfa 2 dizela.

  10. хахаха плодите

  11. Ja sam sjedao i posjedovao mnoge druge. Golfa ne smatram najboljim kolima, ali je za mene dobar i ima sve što mi je potrebno. Za kamione, iskreno me čudi to tvoje iskustvo. Novi TGX iz mog iskustva (prva ruka) po brdovitoj Crnoj Gori šije MP4, ali troši do 6 litara više. To je moje iskustvo, a ako je tvoje drukčije ne moraš da upadaš đonom u raspravu i vrijeđaš.

  12. Sad ozbiljno. Dečko najbolji mi drug ima špediciju. Kapiraš? Kapiraš da Man 4 440 konja ima 5 litara manju potrošnju id Aktrosa iste snage i godišta.

    Dosta sve to zavisi i od stanja. I ja i jedan drug imamo po Vektru B 2.0 DTI, njegova je 1999, a moja je 2001 godište. Imamo sličan stil vožnje, a moja troši 7-8 litara u gradu, on na svojo ne može da spusti ispod 9-9.5. I zamenimo se, on na mojoj ima 7.5 prosek, a ja na njegovoj 9.

  13. Ček pričam na telefon.

  14. Šta znam, jebem mu majku. I Mana i Aktrosa vozi često isti čovjek (ili idu jedan za drugim), vuku isti teret itd. Šta mu znam. Aktros je prilično štedljiv, udoban, kvalitetan i tih kamion, ali je vrijeme ipak novac.

  15. Тебра што си тако заебан

  16. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/94/TAM_kamion_HV_Tigrovi.jpg
    najveći potrošač

    vozio tokom rata i znam da smo stalno morali da pljačkamo muslimanske benzinske pumpe i da silujemo radnice jer nas je TAM nervirao
    na kraju smo ubacili malu cisternu u prikolicu a vojnici su trčali za kamionom a ortak vozio Pinzgauera ispred nas i naleti na minu. Napaše nas is zasjede, zapuca se, raniše me u nogu, ubiše mi brata suvozača i ja po gasu i probih se preko minskog polja i sletih u jarak. Valjda mislili da sam poginuo pa nisu proveravali. Kasnije hteo da zapalim kamion da ga oni ne zaplene ali nije imao goriva, upaljač istrošen, nisam imao vremena da trljam drvo odrvo.

  17. Vidi GTD. TGX-a u opšte nemoj da računaš. On je napravljem samo radi kurčenja ako merazumeš. Prave ga i po 800 konja da ima, ne znam dal znaš. Valjda ovima u fabrici raste kurac tako da on uopšte nije merodavan. E sad. Nemoj ni Tga ako nećeš, svedemo na kamione do 2000-02 godišta. Man 4 440 npr je najuslužnji i ubedljivo najrentabilniji kamion za naše prostore. Univerzalan je. Skanija ima osetljiv diferencijal npr, i nije ni za šta drugo osim za asfalt. A ovi moji ludaci vuku repu po Vojvodini, blato kaljuge itd itd. Manu jednostavno ništa ne mogu. Ta 4 mu zaradi za kampanju i do 2000 evra više od ostalih. Akros je nula odnos cena kvalitet, a smešno je što ga ovaj moj ortak najviše voli. Ko ti Golfa. Zato ga i drži valjda.

  18. Чек јел током Првог ил Другог рата, буди прецизнији?

  19. Neko, ne znam dal znaš ali Zilu je fabrički propisano da troši 0.8 litara po kilometru. Da lepo si pročitao. 80 litara na 100 kilometra. Benzina.
    Edit: Zaleteo sam ko majmun da objašnjavam, nisam video da troluješ axaxaxax

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.