Automobilizam

  1. Sad ću da vidim pošto mi je auto ispred zgrade (treba sutra da vozim šefa na neko slavlje). Vraćam se za 10 min.

  2. Deš da ga voziš da šaltuje u 3500 misliće da vršiš atentat na njega.

  3. Isključio sam sve i sad pod laganim gasom (1/4 - 1/3) šalta na 2700 rpm. Jbm ti automatik.
    Hvala ljudi puno!

  4. Bješe turbak?
    Malo nek se zagrije u mjestu pred polazak.

  5. Jeste 3.0 turbodizel, 177 ks. Da ima manuelni menjač bio bi ekstra (msm zbog potrošnje). Mada i automatik je lakši kad vozim po Bg-u onako stani-kreni.

  6. Sta mislite o Golfu 5 1.6 fsi?

  7. tobdzija
    Sta mislite o Golfu 5 1.6 fsi?

    Ne može se ugraditi plin u njega. Ima direktno ubrizgavanje, osjetljiv je dosta na naše gorivo.

  8. Ode crveni golf kod rođaka, pošto mu je Uno umro, a na bijelog mi otišo automat anlasera (ko ga jebe, pali na gurku xD).

  9. Pao ML.

    Nije fabričko stanje ali je vrhunski za polovnjaka. Na sve to dobio ga skoro džabe, odoh sutra po njega ^_^

  10. Koji je motor? Jel automatik?

  11. Naravno da vi u Srpskoj ne protestujete, loše se živi, kupuje se ML... NAROD UTUZLI NEMA LEBA JEST

  12. 2.7 cdi, automatik, 120kW.

    Boli me kurac za Federalce, nama Dodik kupuje džipove :D

  13. Ako nije tajna, koliko para?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.