Automobilizam

  1. Oćeš mu stavljati ovaj bar napred i nazad?

  2. Još je ispao jeftin u odnosu na ove po oglasima. Pre neki dan sam video na oglasima MB W210 E220 CDI, taxi krem, 2002. godište, ,,prešla'' 180 000 km (msm te mečke još u DE prelaze po 600 000 km), lik traži 6500 eura za nju.

  3. Мечка је за пензионере или бар 45+, купујте БМВ.

  4. Мечка је за пензионере или бар 45+, купујте БМВ.

    Tačno tako. Moj ćale je već dve nedelje u penziji i zalepio se za mečku w124 i otkupio je od strica. Mada me nervira jer sam ja hteo tu mečku, a njemu da uvalim Vektru.

    Jel imao neko iskustva sa BMW E39 520d ili 520i? Oba su od 1996 do 1999-og godišta.

  5. Brate... Pa E39 je najjači auto svih vremena do dana današnjeg ako mene pitaš. Samo benzinac.

  6. Idem sad do grada pa ću ti izobjašnjavam posle ako budeš tu šta te bude interesovalo.

  7. Nek je sa srećom ML, u zdravlju da je voziš i boljim kolima da je zamijeniš.

    Scouser
    Мечка је за пензионере или бар 45+, купујте БМВ.

    Ma đe za penzionere, ja imao okaša. Zna mečka da povuče, i to dobro (naravno, zavisi od motora, ali nijesu svi tromi ka' 200D npr.).

  8. Scouser
    Мечка је за пензионере или бар 45+, купујте БМВ

    Bmw je za napaljenike da divljaju, one kulturne bmw limuzine su skupe i ja siromah nemam para za to.

    Treba mi udobrno, prostrano i čestito, naletio na ovo, pregledao, probao, zakucao me u sjedište - kupljeno.

  9. Pa reci jednostavno, treba ti prostrano i udobno za jebačine.

  10. Sve ispravno? Jesi ga probao van puta?

  11. Ne treba mi to, imam stan za to, dao Dodik.

  12. Oli prodavati Vitaru?

  13. Oću. Jeftino, 7000 maraka. Al za 6500 ode ona ko i čep :D

  14. Dobro izgleda. Pogledaj treću sliku. E onaku Samaru sam imao x)

    http://www.pik.ba/artikal/4936634/suzuki-grand-vitara-moze-zamjena/

    NEMJENJAM ZA KARAVAN VOZILA zamjena moze ali samo wv vozila ili jaceg terenca sa 2,5 ili 3,o motorom

    Čudo što ne živim u Federaciji.

  15. Kolike su registracije u Federaciji? Načuh negde da je relativno jeftina.

  16. Kod nas su ja mislim najveće (230 eura za Golfa ću platiti početkom marta), ali nije toliko mnogo (ne osjeti se ako na rate, mada ja u gotovinu).

  17. Bmw je za napaljenike da divljaju, one kulturne bmw limuzine su skupe i ja siromah nemam para za to.

    Ajde nemoj srat.

  18. Bmw je za napaljenike da divljaju, one kulturne bmw limuzine su skupe i ja siromah nemam para za to.

    Ajde nemoj srat.

    +1

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.