Automobilizam

  1. к'о и свако друго возило, колико га чуваш, толико ће ти трајати.

    Teško, pogotovo kod modernijih auta. Imaš ti ljude koji čuvaju kola ka' oči u glavi, pa ne traju. Ti, primjera radi, Juga ili neku (noviju) Ladu koliko god čuvao ne možeš bit' siguran da te neće ostaviti neđe.

  2. А добро, зависи то и од аута, ал чињенично ће сваки дуже дотрајати ако њиме не цимаш 300 кила комине узбрдо а дрва низбрдо сваки дан по шљунку

  3. Moderni automobili (kao i većina ostalih proizvoda) se prave sa namerom da traju tačno određeno vreme, to se zove planirano zastarevanje. Jebiga, kapitalizam. Naviknite se na to. Mada je E39 autina.

  4. Posjeti me kad smo iz Berkovića 3 zamrzivača Golfom gonili x)

  5. Jebi ga, ne isplati im se da ponovo naprave nešta što se ne kvari i što će ga jedan vlasnik voziti bez problema 15 godina. Zato volim youngtimer-e.

  6. Кад помену Ладу, ја сам решио да се заинатим и да терам Специјалку :Д

  7. Ozbiljno?
    Mi smo imali u porodici specijalku, bilo je milina voziti je. Pouzdana za kola sa istoka.
    http://www.deltaoglasi.com/slike/1010/27980-l.jpg

  8. ma, jos nisam video da auto u serijskoj proizvodnji lici na koncept, uvek bude nesto sasvim deseto

    sa strane mi se ne svidja, predugacak je nekako, ko glista....al su mnogo lepi i mocni od napred

  9. Nadam se da će bar špigele izmijeniti.

  10. Pa najava je da će biti skoro isti... Kontam da je ono što će biti drugačije: klirens, tj. malo da ga podignu pošto je prenizak, veće retrovizore da stave i drugačije felne.

  11. Ozbiljno?

    Најозбиљније, наравно, мислио сам да је мало дотерам пре тога, али у суштини, свиђа ми се што је простран, лак за одржавање и што инструмент табла подсећа на Алфа Ромеа :Д

  12. Jesi li je već uzeo?
    Prištevac, da neće imati hidrauliku?

  13. Ne piše... Mada moguće.

  14. Primjećujem da su dosta popularne one folije. Noću snjima auto izgleda ka' da je mnogo loše ofarbano (kad nije mat).
    http://www.b92.net/news/pics/2011/09/21103238904e5f9af40cb31686380725_640x48085.JPG

  15. Pogle treći red sjedišta. Sve na dugme.

  16. Kako Indijci uspiju ovolišne ljude napravit da mi je znat.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.