Automobilizam

  1. Ovaj plavi, dabome. 2.0 je preodličan motor po karakteristikama, legenda kaže da je slab malo za karoseriju e39. 2.3 je taman nekako, 2.8 je iživljavanje. Opet kažem da je to putnički auto koji će 2.0 da nosi opušteno osim ako nećeš na trke. Ako oćeš kupi kockicu 3.0

  2. GTD, vrati se, piši nam o golfu, ljeba ti.

  3. Skočko, to što ima nas koji nismo brđani pa ne moramo džipom dokuće nego putničkim kolima lagano nemoj da zameriš. Pozz

  4. Boxer
    Skočko, to što ima nas koji nismo brđani pa ne moramo džipom dokuće nego putničkim kolima lagano nemoj da zameriš. Pozz

    Ima nas koji imamo normalan život pa dobijemo pičke čak i bez bembare, nemoj da zamjeriš. Pozz

  5. Tačno sam znao šta te jebe. Skinula ti je ribu neka ošišana glava koja nema vrat i ima 2 metra u leđima, dabome da je vozio BMW. Vidi, prosvetliću te, nisu svi vozači te marke takvi. Ima normalnih ljudi. Pozz

  6. Jeste, tako je, satraše se od skidanja ti ćelavi u bemveovima.

  7. To je jedino što može da te kopka. Idem sad pa se pišemo. Ne brini idem da spavam možeš da budeš spokojan :)

  8. Vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi vuđi

  9. Ja bih kupio BMW zato što mi deluje da ima dobre vozne karakteristike, a i dopada mi se E39 već, bukvalno, 15 godina. To mi je dečački san.
    Vezano za to za jebanje u kolima, jebavao sam i u Vektri A, mada sam mislio da će se raspasti (ne što sam toliko dobar jebač, nego što je trula u pičku materinu).

  10. kupite reno megana kupea

  11. Bih ja al' nemam para. Koliko si ga platio, ako nija tajna?

  12. Šalim se, nije kupe već Renault Megane 1.5 DCI
    ovakvog
    http://as-zabac.hr/wp-content/uploads/2012/02/Megan-dizel1.jpg

    14.500 maraka

  13. Megana sam vozio, doduše 1.6 benzin. Sasvim korektan za tu cijenu, više mi se sviđa kako se ponaša na putu od korejskih. 1.5DCI je imao problema sa pumpom niskog pritiska (ne znam je li kod trojke bolja), pa ga nemoj voziti na rezervi.

    Mene, iskreno, ne treba đevojka koja će gledati šta vozim.

    ošišana glava koja nema vrat i ima 2 metra u leđima

    Posjeti me na to kad sam se prvi i zadnji put ošišao na ćelavo prije oko 11 godina. Drug me zove, išao do benzinske da natoči gorivo u motor (neka Honda raspala valjda bješe, šta ja znam), a počela kiša. Veli da zakačim prikolicu za Ladu, i ponesem šatorsko krilo da prekrijem njegov motor. Ja dok sam to sve pripremio prošlo 10 minuta, pa reko da požurim. Kočim pred pumpu uz škripu guma, izlijećem (pošto nijesam ponio kišobran) iz auta sa šatorskim krilom, a pumpadžija poče da bježi i da se dere "POLICIJA, POLICIJA". Ko zna šta je pomislio xD

  14. Ja sam vozio u autoškoli Klia 3 1.5 dci 100 ks, dobar je auto, jako malo troši (magistrala, 4-om 60 km/h, troši ispod 4l), mada kada je opterećen oseća se jako. Ja 70 kg, instruktor 130 kg, pandur 120-130 kg i član komisije oko 100 kg, tako da se auto jedva kretao. I što je bilo najgore što su instruktor i pandur sedeli na desnoj strani, tako da sam vozio nagnut.

    Videh ovo pa se setih kolege GTD-a
    http://64.19.142.13/www.alo.rs/resources/img/photo_blog/2014-02-19/471-djetic.jpg

  15. Dosta potrošnju smanjuje težina kod Renoa. To je još jedan od razloga zbog čega su blatobrani plastični, a time i lakši.

    Ja časove na Golfu jedinici, a polagao na Jugu.

  16. Bmw je za napaljenike da divljaju

    Уз дужно поштовање, али колико ме нервирају балваноиди који дивљају у дотичним возилима или их буџе до тачке пуцања, толико ме нервирају малограђански коментари пљувања по БМВу само зато што су ретко или никад нису видели пажљивог власника да га тера. А БМВ је к'о и свако друго возило, колико га чуваш, толико ће ти трајати.

  17. Nije auto krivo što se rađaju ljudi malih kurčeva.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.