Automobilizam

  1. Šta će ti šiber, jedino upalu mozga da dobiješ x)

    Ako već razmatraš BMW...
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a0/BMW_850_Alpina_3.jpg

  2. Мени овај ауто пребрутално изгледа, није ми јасно зашто их нема више на улицама нашег дивног града.

  3. Mozda sam pisao ranije, video sam jedan ovakav u Blacu, imao je V10 motor i bio je ofarban u mat crnu, imao crne felne i zatamnjena stakla. Zlo je izgledao, kao betmobil. I nije seljacki izgledao sa tim stajlingom, sto je najlepse.

  4. Uzeo bih ga da imam još 10 000 eura na raspolaganju, a ovako do 1500 eura, jedino od nekoga koga znam.

  5. Да би један овакав ауто "одрадио" да изгледа сељачки мораш баш да се потрудиш. Или да пустиш Еру Ојданића за волан.

  6. A za jedno 6-7 bi se moga' nać. Možda da svi zajedničkim snagama skupimo toliko para i kupimo taj BMW koji ćemo pretvoriti u oficijalno vukajlijaško vozilo. Samo da Prištevac obeća da neće otuđiti pare i kupiti DS.

  7. Au koliko sam se nalozio na Hondu prelude III. Opasno se razmisljam da krenem da stekam pare za nju. Cak sam i otvorio nalog na domacem hondinom forumu kako bih iscitavao tekstove i gledao slike. :facepalm:

  8. Pa u DS nas 4-5 mozemo da stanemo, dok u ovom BMW stajemo samo ja i neka riba opasna.

  9. Već je počeo sa smišljanjem zlih planova lolo

  10. ГТД то ти је одлична идеја. Само би поштено било да се у заједничку касу прилаже сразмерно висини месечних примања, а како ти имаш ође највећу плату..

  11. Пришке ладно би радио "у тројку" са њим, ццц..а добро ипак је он најбољи аутомеханичар са Вуке :)

  12. Електроловеру, није лоша Хонда. Ако узимаш, је л би узео модел са управљањем на 4 точка?

    http://i5.photobucket.com/albums/y180/planeman01/rick.jpg

  13. Dobra je ova Prelude, video sam par komada na ogalsima, al' su svi stavili plin u nju, majku im seljačku...

  14. Vozio sam ja Prelude, auto je zvjerka, brzo. Zamalo nisam poginuo u njoj...

  15. Ta Honda je odlično auto. Jes' da je malo teže naći valjanu. Pri 160km/h crnogorskog svega osim pravine se ne osjeća. Čudo je pokretna zadnja osovina.

    ти имаш ође највећу плату

    I najviše trošim vjerovatno x)
    I ovo za "trojku", nije čovjek mislio perverzno. Vjerovatno bismo samo sjeđeli obučeni unutra jer nije BMW (ni drugi lovci na starlete 2011+ godišta).

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.