Automobilizam

  1. Pa sta? Jeo si meso, vario, israo i je l si pratio dalje tok govneta?

  2. Kola imaju dušu.

  3. Pa sto ih onda prodajete? Sahranite ih i onda cete uvek znati gde su, kako su, sta rade......
    A ne da prepadate narod

  4. Korejska očigledno nemaju...

  5. Brate kola zive za mene a ne obrunuto. Ona se voze kako ti oces i kad kupis druga iz bilo kog razloga ova prodas ili odvuces na otpad i kraj nema tu price. Necu da zivim za kola!.

  6. Kola služe tebi, a ne ti kolima, to stoji. Ali, brate, kola (bar ova starija) imaju dušu. Pa ona su ka' član porodice. Jebi ga, neko ne doživljava kola tako što mogu da razumijem.

  7. Pa ona su ka' član porodice.

    Teorija kojom se vodi i moj ćale, glanca w124, slao mi slike sada.

  8. A nekad su stvarno bila. Poklanjalo im se više pažnje nego đeci lolo

    Mene je žao viđeti bilo koja kola na otpadu, a pogotovo ona koja sam vozio.

  9. Od Poršea 356 i 911. Ostale ne volim nešto posebno (daleko od toga da ih ne bih volio da vozim).

  10. Decko ajde mi reci sta fali cayenu ili panameri????

  11. Istorija i tradicija. dovoljno.

  12. Kakva istorija i tradicija? Aj me prosvetli ja sam poprlicno mlad.

    EDIT
    Sad jos i ruzan?

  13. Brate, Poršeov džip...
    Jel' dovoljno?

  14. Kakva istorija i tradicija? Aj me prosvetli ja sam poprlicno mlad.

    Intenet i gugl su cudo.

  15. A je l su volovi i glupi ovi ljudi sto ga proizvode godinama pod okrivljem najvece i najprofitabilnije grupacije automobila na svetu??
    Pa da donose tako lose poslovne poduhvate ne bi bili ono sto su sad. Svidja vam se novi golf? E pa isti vlasnici su potisali da se pravi i taj dzip....

  16. Dovoljno je elektrolaver reka'. Nije teško za povezati. Još i onaj Macan i Panamera.

    A dizajn... Pa Kajen izgleda kao neki žbun. Zato često i viđamo špijune kako se kriju unutar njega. Mislim da nikad neće biti klasika, koliko god ga forsirali.

  17. Svidja vam se novi golf? E pa isti vlasnici su potisali da se pravi i taj dzip

    Djeluje konfuzno. Shvatam kao da bi, ako bih poslao pismo Poršeu: "sviđa mi se Golf 7, možete li da napravite Porše karavan?", oni stvarno napravili takvo "čudo".