Automobilizam

  1. Zaboravio si i Astru G, koja se čak i bolje prodaje.

    A inače sam primetio da se jako dobro prodaju ovi:
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e4/Renault_Scenic_front_20080102.jpg

    I to benzinci, pa im ugrađuju plin. Slušam lika pre neki dan, oće ovakav, 2.0 16v, kao treba mu za porodicu bla, bla, gledam, da 2300 + 400 za plin, a za 2700 imaš kola da biraš. A npr. ljudi izbegavaju Omegu 1998-2003 godišta, koja može da se uzme za iste pare a sto puta je bolji auto. A obaška što bi pre dali pare na renoa ili fiata, nego na saaba, volvoa, seata, mazdu i sl. Gledam, dođe, sviđa mu se Stilo karavan 2005-o godište, a nema dosta kinte, predložiš mu Volvo V40 2001. gledate kao da si mu oca ubio lolol

  2. Kod nas Golf 4/5. I oni Megani dvije-tri godine stari.

  3. miki, predlozi neko, onako, momacko auto, do 2700. mora da bude benzin, eventualno sa gasom. Nemoj samo vektru b lolo

  4. Predložiće Astru Bertone lolo

  5. E, i Golfove vole, ali se teško nabavljaju primerci u dobrom stanju u Sloveniji. Npr. pre ćeš naći dobar VW Bora, ali ga ljudi ne vole nešto. Pasate vole, ali su skupi dosta. Kažem ti, najviše se prodaju ovi do 3k eura, Fokusi, Fijeste, Alfe 156/147 isto upadaju tu i dosta ih gotive. Ali npr. jedna alfa 166 2.0 ts, stoji već 3 meseca, a 4 156 2.0 ts -a su prodati po istim cenama kao i ta 166 (nekih 2800 eura).

    Edit: 147, BMW E36, Xsara, 406, Micubiši Karizma zavisi koliko imaš para za održavanje i delove.

  6. Kod nas Alfe ne idu nikako. Valjda se ljudi opametili.

  7. Pazi, kod nas se lepe na Alfe iz razloga što za malo para dobije kakav-takav auto, sa kožnim sedištima i ''ful opremom''. A većina njih se ne raspita (ili se loše informiše) o potrošnji i održavanju. E, sad, drugar moj ima 147 1.6 ts 105 ks i za 4 godine nije imao većih problema sa autom, u principu je radio iste stvari koje bi morao i na svakom drugim autom.

  8. Ali na stranu što je krš, auto od nekadašnje ikone sporta u toj klasi postade dizel sa prednjom vučom. Popišali se po tradiciji.

    Ja bih za te pare uzeo četvorku 1.6. Ili onaj Sivik što ti je želja.

  9. Sivika ima strašno malo u ponudi, Mazda 323 (99'-03' godište) je isto dobra, Golfa 4 ćeš teško naći za te pare, Škoda Oktavija/Fabija su mi dobre, ali baš i nisu momački. Msm meni se i Saab 9-5 2.0t sviđa za te pare, ali ga ljudi ne vole.

  10. A jes da drži cijenu, ali možeš dobrog naći za te pare. Pa dizel je 3 hiljade...

  11. http://www.polovniautomobili.com/oglas5863254/mercedes_benz_e_230_elegance/

    pod uslovom da nema korozije i da imam kintu za registraciju.

    Edit:

    A jes da drži cijenu, ali možeš dobrog naći za te pare. Pa dizel je 3 hiljade...

    Pa kod nas su masovno uvoženi ovi 2002-2004 godište, tako da je malo veća cena.

  12. 2003. godište, 130KS TDI moj drug platio 3300. Ništa ne fali kolima.

  13. Pa za 3200-3500 ima i kod nas, ali electrolover je pitao za do 2700 eura.

  14. Pa kad je dizel 3200 normalno da će benzinac biti bar 500 eura jeftiniji.

  15. To na drugim placevima, kod nas ima 1.9 tdi 130 ks je 3500, a 1.8t je 3200, a tdi 116 ks je bilo 3500 isto i prodat je istog kada kad je dovežen lololo

    A čak je i onaj 1.8t plaćen 2400 u Sloveniji, carinska taksa, špediter i tako neke stvari kad se dodaju, dobiješ cenu od 3200 eura.

    Tako da je bolje da gleda ove na domaće table.

  16. A drugo je što ste vi nabili cijene. Razlika između dvojke dizela i benzinca je 500 eura, a ne četvorke. Čuš ne možeš da je nađeš za te pare. Možeš odličnu, nije ovo 2010.

  17. izbjegavajte te benzinjare 1.4

  18. Nije mi jasno ko će platiti preko 3 hiljade za četvorku benzinca (još neregistrovanu), a da pri tom ima dizela od 130 konja za iste pare, koji ne troši puno, a ide odlično. 2500 je neka cijena za dobrog mlađeg benzinca (npr. 1.6 16v), još registruješ i eto ti taman 2700 za fino auto. Ostalo je prećerivanje.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.