Automobilizam

  1. Ne znam ko vam diže cijene tako. Vama se isplati uvoziti i iz Crne Gore lolo

  2. Meni odgovara, dobijem 2% cene svakog auta koji prodam. Tako da uspem da nagrebem 300-400 eura mesečno.

  3. Sunce ti jebem! I ko je sad kriv za sudar sa avionom? Jel pokriva to obavezno i/ili kasko?

  4. A vozač nije kriv, moraće mu se nadoknaditi. Sad ne znam postoji li neko slično osiguranje kod aviona ili će kompanija da plati.

    http://www.vrelegume.rs/vesti1/nissan-maxima-sedan-prve-fotografije/
    Maxima nova.

  5. sto je ovo te nema celta na temi?

  6. деси пани јбт ја реко умро си пу пу далеко било

  7. Nema struje, nevrijeme u Švajcarsku.

  8. desi pseto.

    da se celtu sto nije desilo, nedajboze? da nije krovom dje zakocio?

  9. Да нема погинулих била би супер реклама за овај ауто.
    У СУДАРУ СА АВИОНОМ, АВИОН ИЗВЛАЧИ ДЕБЉИ КРАЈ. лоло
    Код нас би то покрио гарантни фонд (онај што је мене годину дана завлачио за одштету за галанта, исти онај због ког је повећана цена полисе за 40%), ал не знам какви су код њих закони, а и контам да ће свакако авио компанија да га подмири. Ја бих је тужио ако не би, јбт не судараш се сваки дан са АТР-ом јебеним. :Д

  10. Kediju zvanično ni avioni ništa ne mogu.

  11. Ljudizamislite vi taj trip voziš se laganeze slušaš radio s i pljas avion ti preseče krilom kola na pola.
    - Brate imao sam udes!
    - Kako, sa kime!?
    - Sa avionom jbg

  12. Sreca za taj avion da nije naleteo na Nivu.

  13. Kako sreća, kapiram da bi ga ispravio odma.

  14. Kurac moj bi ga izpravila, dezintegrisala bi ga lagano.

  15. niva ima svoje magnetno polje kojim odbija druga tela zato ne postoji totalno havarisana niva
    da je tamo bila niva samo bi se ispravio avion, a putin bi bio proglašen za narodnog heroja republike tajvan

  16. Niva bi dezintegrisala u korozivni prah od koga je sazdana.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.