Automobilizam

  1. Dobra.
    Ođe sve sastrugano sa puta, ali su najavili padavine.

  2. даи неки снимак како дрифтујеш
    сипај гориво штекаро и провери бре брејк падс :Д
    БОЉЕ ДА НИСИ ПОСТАВЉО ВИДИШ ДА МИ СВЕ СМЕТА!!!

  3. kolko si ti platio benve enemy?

  4. Ovo svemirac Bohore?

  5. Razmišljam šta bih sve mogao da radim da najbrže skupim 3000-3500 lolo

  6. За три и по можеш да купиш солидан е46, не врхунски али солидан.

  7. Probaj da budes jo sono dzigolo.
    Samo nece to sa malim kurcem...

  8. Capon ja bi se za te pare udao. Pa ako si za tako nesto javi se slobodno ;) majuuu grrrr

  9. Gtd, problem je što slini sneg ceo dan na +10 i sad kako je veče padalo spustala se temperatura i ta voda na putu je zaledila i na to napadao sneg fazon 5 cm. Ja za mojih 30 dina skoro nisam vozio po klizavijem kolovozu. Uzbrdo na pravo sa 60 na sat 4 me dupe obilazi.
    Tilmo, jeste.
    Enemi, osečena sonda sa prednjih pločica to je u pitanju :)

  10. I don t care
    Capon ja bi se za te pare udao. Pa ako si za tako nesto javi se slobodno ;) majuuu grrrr

    hehe šta više voliš da si mama ili tata?

  11. А јеси пробао да ресетујеш лампицу? Знам да је код мене ваљда држиш на контакту око 60 секунди, угаси се и после се више не пали.

  12. capon sta god dogovor kucu gradi

  13. NIsam držao na kontaktu više od 3 sekunde nikad lolo
    Nisam, ne bode mi oči, boli me kurac kad znam šta je. A gorivo, jbg lenja sam stoka vozim na benzin 4 meseca i kad krenem negde dalje, nema benzina a žurim ili me mrzi da sipam onda kvrcnem na plin i gas. posle kad dođem na pumpu naravno sipam plin i tako opet 4 meseca i u krug jbg.

  14. imaš plin u benveu?
    respekt-99

  15. x5 na lož ulje voziš 100%

  16. Boli tebe kurac, ti moš driftovat i bez snijega lolo

    R1 ili Nindžu uzmeš.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.