Automobilizam

  1. Golf <3

    Crveni Golf osvojio srce male razigrane koze

    Preslatko.

  2. Opet glumis Klarksona i izbacujes fore tipa "Karavane voze samo dosadni ljudi u dzemperima, a MPV-ove papucari". Jebote. Volim da slusam pametovanje ljudi koji imaju 30 godina stari krs koji teraju na zejtin, cisto jer eto moze. Vozi Misko

    More murš.

    EDIT:
    I nije na zejtin ovaj kuhinjski još uvijek!

    EDIT2:
    I nema još trides, mnogo je to.

    EDIT3:
    Vrati mi 15 sekundi života.

  3. F10 jebe. Moraću neđe novu C klasu da pogledam izbliza malo. E je standard postala.

  4. Imao sam priliku da Boga mi 2 puta vozim novu C, 2013 ako ti je to novo. Jebe realno jbg

  5. A ova skoro što je izašla, ni ne viđeh je uživo. Ima jedan GLA, vozi se ovuda. Lijep je baš, dosta mali.

  6. GLA sam vozio. A u novu c klasu sam samo sedeo na sajmu.

  7. pa od ovih jedino jaguara nisam vozio

  8. Nemaš pojma šta si propuštio.

  9. Ove pedere iz Engleske vazda olakšavaju. Dok ima ovaca...
    https://www.youtube.com/watch?v=6Uexf335TYc

  10. aj prepricaj mrzi me da gledam celo ovo.

  11. Dva pedera se voze u kola (obično idu kruzerima) i prilazi fino pandur i veli ti ovako: "Dobar dan", a ovaj jedan peder na to isto odgovara "Dobaw dan", onaj ćelavi. Kad ni pet ni šes, nego policajac zamoli da ovaj peder sa Zdravko Čolić frizurom vrati kola u rikverc. On to učinje i pandur traži dokumenta. Ćelavi gej uzima torbu ispuštajući jedinstven zvuk prenemaganja "pfff" i predaje dokumenta! Nije upalio svjetla bio i napisa mu kaznu. Drugi put iopet zaustavlja i fino veli "poštovanje, kako ste" izlazeći iz grma i saopštavajući unesrećenome da je prekoračio ograničenje. Poenta priče je da policija ne zna engleski i zato se ovim pederima Bosna smučila.

  12. dobro jebi ga, cinjenica je da se strancima pisu kazne lako :)

    ne kapiram ovo sa ovcama za sisanje, kolko kazes nisu uzimali mito nego im napisali kazne.
    nikakvog smila nema ovaj video, nit sta kaze nit sta pokazuje,

  13. Pa jes, nego ovi sad valjda revoltirani što im je neko ko ne zna engleski napisao kaznu za prekršaj, što je imao puno pravo da učini. A i na granicu mislim da i piše za svjetla da su obavezna. I da ne piše, ne mijenja činjenicu da su napravili prekršaj.
    Nek ih kažnjavaju kasu budale. I pederi.

  14. Vrh. Još da NSX izbace.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.