Automobilizam

  1. Odlican ukus ima ovaj Zoran Zivkovic

  2. vrati mi 30s zivota potrosenih na ovu vest

  3. vrati mi 30s zivota potrosenih na ovu vest

    Nema problema.

  4. Haha, onaj kukavac što ima 4 auta vozi Jugo. Hahaha.

    EDIT:

    Црвени барон
    Odlican ukus ima ovaj Zoran Zivkovic

    Jes, patike su mu vrh.

  5. Ne znam gde su ove cene videli

    VW Pasat 2003. 6.350 €

    VW Bora 2000. 4.800 €

    Audi A6 2002. 5.400 €

    malo su ih precenili.

  6. Imaju plin sig, pa zato.

  7. GDT stručnjače za golfe četvorke, oli mi reći što je ovo, danas ja sjedem u auto al nešto mi ne ide kako valja, nešto nije u redu, u tripu sam da mi je otišao trap prednji ili zadnji ili silen blokovi, sinoć sam potrpao 4 konja (i sebe petog), vjerojatno je lego auto a putevi sranje, možda su i spone otišle, amortizeri, ko to zna, uglavnom ništa se ne čuje samo imam osećaj da nešto nije kako treba. možda sam i utripovao. inače kad naglo zakočlim čujem kako pukne nešto, a nedje sam pročitao da je to kad odu silen blokovi. reci šta bi moglo biti otprilike i koliko će me izić to.

    Postaću heroinski zavisnik ostroga mi, ništa mi ne ide u životu.

  8. A bači droge, fudbal da droga ne.

    A mogu biti sileni. Ja konja vazda po kolima imam.

  9. Bačio sam droge, ima 7 dana, a fudbal baš danas sam igrao, 3 gola sam dao, al džabe sve kad sam živčan čojek. Fala, i ja mislim da su sileni

  10. A pri kočenju vjerovatno oni. Jeste li dobili utakmicu barem?

  11. Gledate li WRC? Mislim da Arenasport prenosi.

    Noviji klip dobar.
    https://www.youtube.com/watch?v=2mDDq97tmzk

  12. Više volim WRC od svih trka kad se sastave.

  13. Tačno tako. WRC i reliji generalno jebu.

  14. Pričao sam sa nekim momcima koji su u ovim vodama, kažu da je generalno vožnja obična i ovo šta ovi ljudi rade ovde nebo i zemlja. Niđe veze.

  15. A ođe brdske trke, napraviš kola i voziš. Imah dobru dvojku jednu za to.
    WRC su profesionalci baš. Mislim da 5 godina formulu nijesam gledao, a ove ne volim da propuštim.
    https://www.youtube.com/watch?v=5OHZHxde8RE

  16. Iza ove WRC braće ne bi verovao koji tim ljudi stoji. Kakvi mehaničari i sve. Ova kola što voze čija god da su su tehnički potkovana najjače od svih kola na svetu.

  17. A sve od kola do vozača.

  18. Kako legalno može da se uveze stranac koji nije euro3 za delove?

  19. A ko što si ti dovezao Vektru, samo ne cariniš. Onda prodaš možda pola djelova za godinu dana ako imaš sreće, a ostalo presuješ. Ili ako oćeš za sebe držiš ga u dvorištu.

    Ovako da uvezeš, registruješ i voziš auto koje nije euro 3 ne isplati ti se, posebno ne ako ima tog auta ovuda. Možda neki Mustang iz 80-tih, 90-tih.