Automobilizam

  1. To je moj drugar došao da tu ideju. Ima određen broj ljudi koji se žali da ne može da nađe delove za reno šafrane, citroen xm-ove i slična kola (npr. njegov ćale ima citroen xm u fenomenalnom stanju, ali kad sam čuo cenu delova šokirao sam se). Pa lik ima ideju da povremeno ode u Francusku (ima valjda rodbinu tamo), da kupi neki od tih auta (i da još neko ide sa njim pa da se doveze npr. 3 auta u turi) i da ih rasturi i da se prodaje delove. Pa gleda sada za legalnost svega toga.

  2. A jebi ga, vazda su za njih djelovi bili skuplji. Još dobro auto svuđe košta, pa ako oćeš da ga dovozeš na točkovima moraš dobrog da biraš i platiš. Još kad nemaš ni otpad, ni kakvu reklamu, nijesi ni jedini što ih rastura, a i rasturaš rijetka kola, dok prodaš tipa 20% kola smuči ti se da ih gledaš.
    Platiš dobro, prećeraš preko granice, digneš na klocne i skidaš šta ti treba i eto ako ti se isplati...
    A što se toga tiče sve je legalno.

  3. Pa stvar je u tome što bi bio jedini koji u ovom kraju nabavlja delove za takva kola (pre su jurili po kragujevcu, šapcu itd), a i išao bi kada nakupi ''porudžbine'' za delove. A dobro, videće šta će, samo me pita za to kako legalno da se radi lololo pošto je većina auto otpada na divljaka.

  4. A može da registruje otpad, ali koji će mu kurac, ko da su za to traženi djelovi pa će da nabavlja velike količine. Nego samo "ko za sebe".

  5. Pa više zbog toga što ima likova koji motore traže xD jbg ima ih koji vole ta kola pa ulažu (previše) u njih.

  6. Vozačima francuza je i motor potrošni materijal, zato ga i traže hehe.

  7. Ko ih jebe, kad vole nek plaćaju lololo

    A reci te mozgove, šafran i xm koštaju po 1500 eura, a u 2 godine ulože toliko na delove.

  8. A đe će uložiti tolike pare u Reno mrtvi, no vozi dok se ne raspadne, onda komšiji da čuva kokoške u njega.

  9. Pa skup im je trap, imali su nekih problema sa raznim stvarima (jbg 20g stara kola), a ovaj sa XM-om je imao problema sa hidraulikom, ablenderom (oko 180e je samo to plaćeno lolo) i motorom brisača. A onaj sa šafranom bi da stavi drugi motor jer mu je na dosadašnjem pukao remen, a radio je valjda amortizere i još dosta stvari, a ima još toga da se sredi, pa bi hteo da mu se doveze još jedan takav.

  10. Umjesto na vrijeme sa litice da su, oni 'oće još jednog.

  11. Hahhaahha, pa imaju ljudi teoriju, kaže ''znam sve šta je rađeno na autu, pa sam siguran sa njim''.

  12. Eno trećeg stiže novi Aston Martin. Biće ka munja izgleda.

  13. Cekaj jbt, ja stalno gresim, uvek vezem samo sebe napred, a pozadi se ne vezujem. Dobro sam jos uvek ziv!

  14. А подесиш ли ретровизор како ваш са леве стране тако и десне?

  15. Ajde da lupeta neka fina razgolišena, ovako te smori :(

    Jericho
    Cekaj jbt, ja stalno gresim, uvek vezem samo sebe napred, a pozadi se ne vezujem. Dobro sam jos uvek ziv!

    Dobro je, može i gore. Npr. kad izađeš da pišaš ne staviš onaj fluorescentni prsluk, zbog toga se gine najviše, zato je i obavezan.

  16. Vrhunske pjesme, Ljubo kralj. Kod mene u kola se trenutno Sinan sluša.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.