Prijava

Sajt preko koga stvarno mozete zaraditi pare bez ikakvog uloga,tako sto zavrsavate razne ponude i igrate igrice :D

Ja znam jedan u kome ništa ne radiš. Čak se ni prijaviti ne moraš. Pare samo padaju k'o kiša. Mnogo dobar. Zove se www.odjava.com

jedan se tako obogatio i otisao na more

Jas sam kupio steam za CSS.

i ja kineske dzordanke

@mussashe
ahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahah

Kićo aj pali spremaj prijemni za srednju.....

Inače postoje sajtovi na kojima konkurišete za posao,tipa plaćaju po deset dolara da se dodaju velika slova na svakoj rečenici....al' to je cimanje od 5-6 sati i palaćuju 10 dolara....takođe postoje i sekcije za programere...da odrade neke posliće od par sati za 10-tak dolara....pitaću ortaka ako nekog interesuje....rade ovi sa ETF-a

Kico, valjalo bi da kažeš nekom da ti ograniči pristup internetu. Da se slučajno ne prodaš, ili pokloniš čak, što je možda i logičnije, u neki bordel u pičci materini.

Sto dirate decka, 'oce da pomogne. Ajde murs sa njegove teme!

Džeriko, možda je već dao tamo svoju adresu, ili na nekom sličnom sajtu. A koliko manijaka ima svuda po netu, svi znamo. Manijaka, sajber lopova, pedofila raznih, malverzanata sa kreditnim karticama. Svega. Možda postoji ljepši način ( sigurno postoji), da mu se to kaže, ali nije ni upola zabavan, kao ovaj.

prodajem bubreg, nije puno preš'o.

uff kupujem bubreg, ocu da imam 3 to mi je zelja