Prijava

Zbog radova na niskonaponskoj mreži sajt neće raditi u noći 9. marta u peridu od 02h do 04h.

Hvala na razumevanju!

Sad znam dokle ću večeras da budem na Vukajliji. xD

Хахах, у преводу, идите јебите се :) Свима онима који га славе СРЕЋАН 9 март :)))

Pronađen je način da ne dođe do kompletnog gašenja sajta u tom periodu. Umesto toga, sajt će samo raditi usporeno i nestabilno (dakle stanje: redovno ;)).

кул, а ја сам пронашао усправну црту.. :) Два нула за људе против технике :) |||

Ovim radovima koji su upravo završeni je rešen bag sa zarezom i tačkom u naslovu (pažljivi posetilac će primetiti izmene URLova).

Moguće da je ova promena sjebala nešto drugo, pa ako primetite nešto sumnjivo - prijavljujte!

Vidim da si stavio i listu hejtera i banovanih.

A šta znače ovi minusi unutar nalepnice "Banovan!" i pored autora na tim listama?

Нису то минусеви то су цртице. :)
Поред сваког од данас банованог члана ће после те цртице да стоји образложење због чега је банован.

O... Crtice... :)

EDIT: Moglo bi da piše u "uslovima korišćenja" zbog čega se dobija ban, kao što ima zbog čega se briše definicija.

Moglo bi, dobra ideja!

Ha! Više nisam Čak Noris! Skinuo mi Kaizen čin...:-)

sta je bre ovo, ja odlican vikajlijash, sta je to??????

granice za rankove su "malo" promenjene (granica * 10)

*10.
znaci za hall treba 15 000.auuuuuuu

Mislim da je bolje da se uvede barem još 10 do 15 novih rangova kako bi se popunio razmak, i stekao utisak da se napreduje.

Poskupeli rankovi. Svetska ekonomska kriza, jbg. :)

a vojađusa jurio čaka norisa:)
sviđa mi se fora