Da ili ne

  1. Jesam.Pljuvanje u dalj.Sta ces ekstremnije?!?Pogotovo,za onoga ispod/ispred tebe.:-)...Salim se...jesam bunjee:-)
    Da li si nekad bio/la na dijeti?

  2. Ne, ja sam sasvim zadovoljan svojom kilažom, čak me teraju da se više ugojim.
    Jel ti veruješ u dijete?

  3. Ne drzim ih.:-)...Takodje me teraju da s' ugojim.(dajem sve od sebe,iz'ede celu kucu)
    Kako cincila?Jel licite?:-)

  4. Ne ličimo... zasad. Malopre me je iznervirao, počeo je da mi jede Pračeta :(.
    Jesi pročitala štogod od Pračeta u poslednje vreme?

  5. не

    јел у вашем месту постоји језеро

  6. Emm... imamo Adu Ciganliju. Nije baš jezero, al ono...
    Jel se to računa?

  7. може да прође

    да ли волите хорор филмове

  8. Kad je dobar, da.
    Jesi gledala The Thing od Džona Karpentera?

  9. не

    јел вреди погледати тај филм

  10. Aha. To je dobar horor :).
    Jel voliš engleske serije?

  11. да
    волите домаће филмове

  12. Da.Ali ove starije.
    Da li zelite nerealno?

  13. Naravno.
    Da li želiš još jednu Čak Noris definiciju?

  14. E...svejedno mi je...Ako neko ima nesto da kaze ,sto vec nije receno (po broju definicija ,teska posla!),nek kaze ,ali sumnjam da ce da se ovajdi o thumbove:-)...
    Da li imas vise omiljenih grupa?

  15. Naravno. U stvari, ja još uvek tražim svoju idealnu muziku, mada se ne udaljavam mnogo od roka. U ovom trenutku: GnR, Azra, Zabranjeno pušenje, Parni valjak, Prljavo kazalište, Dejvid Bouvi, DŽoj Divižn, Kjur, Najtviš, Pink FLojd...
    Jel voliš neku od ovih grupa?

  16. Hhahaha.Salis se!Pa ja ih sve slusam.(ili sam slusala)...Prljavo kazaliste...Koliko ,zapravo, nas,90+, slusa njih? U svakom slucaju-I'm NoT AlOnE:-))
    Da li u snu mozes da umres?

  17. Da.
    Da li si ti devojka koja je sanjala da je leptir ili si leptir koji sanja da je devojka :)?

  18. Dovoljno sam freaky i bez tog leptira.:-)...Osim toga ,oni zive jedan dan...U jbt.jos kol'ko mi ostalo?:-)...Khm,khm...(kad neko ne ume da bude romantican):-))...Ja ne znam ko sam.Bas mi je cudno zbog toga.Pokusavam da se pronadjem u muzici ,kroz crtanje i druge ljude.Ne polazi mi za rukom ,ali mozda podje sa krilima?:-)
    Da li cesto places?

  19. Ne često, kada je tužan film, da. Poslednji put sam plakao kad sam gledao film "Veliki".
    Da li misliš da te okolina ne razume?

  20. Mislim da ja ne razumijem okolinu.
    Kilo ili litar, šta je teže?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.