Prijava

Zar niko vise ne moze da bude originalan u definisanju?
Ima milion definicija u kojima se pljuje grand, pink, sabani, b92, americki filmovi i sto je najzalosnije SVE LICE JEDNA NA DRUGU.
Dajte ljudi malo kreativnosti jebem mu sve, dosadni ste postali.

Tvoj usamljeni krik je znak dublje duhovne krize ljudi koji pišu definicije i našeg društva uopšte.
Sve što možeš da uradiš je da ti pišeš dobre definicije koje će imati blagougodno dejstvo na psihu drugih i motivisati ih da pišu bolje.
Svako dobro!

Njegov krik nije usamljen. I ja bih voleo da vidim izrazeniju kreativnost na Vukajliji.
:ispusta krike:

Imam jedan predlog vezan za silovanje, pa cu ga izneti u ovoj temi. Ne odnosi se na silovanje pojmova vec na silovanje definicija uopste. Naime, posle promene rankova cenim da ce nastupiti hiperprodukcija na VUkajliji, usled sto brzeg vracanja zeljenog (zasluzenog ili kako kog) ranka, a svi znamo da hiperprodukcija nije dobra. Zato ja predlazem da se broj definicija ogranici na dve dnevno. Takodje predlazem da se doza novih definicija obnavlja u ponoc, kad se proglasi def dana. Tako ce svako ko hoce da napise vide od dve definicije, to moci da uradi oko ponoci.
Postoji jos jedan razlog, stariji od prethodnog, zbog kog bih ja smanjio dnevnu dozu definicija. Nadam se da nikoga necu uvrediti ovim, ali smatram da niko nije toliko kreativan da svaki dan napise 5 dobrih definicija.
Mislim da ce ovo doprineti poboljsanju kvaliteta sajta.

POTPUNo se slazem, secam se kad sam dosao tek stancovao sam 10 dnevno a sad sam zadovoljan da jednu u dva dana dobru napisem!nekad dodje inspiracija za vise ali retko...

kakva bre ograničenja? da se ukine ograničenje bilo kakvo ili da se poveća barem... šta ima mi da sad ograničavamo ljude samo zato što to što pišu možda nije dobro? ili imamo poterbu da ih ograničavamo zato što ne možemo da stignemo da pročitamo sve? ili možda želimo da naše definicije budu duže u onim "najnovijim" tj. da se vide.... dajte bre ljudi, ne postoji nikakav pad kvaliteta, samo porast očekivanja.

redovno se dešava da ljudi kukaju na kvalitet, samo zato što shvataju koliko je zapravo oduvek postojao ogroman procenat sranjOUOa.

Ja jesam ovde od skoro,pa moje mišljenje verovatno nije objektivno kao u starijih članova,ali se slažem sa Obijem da čovek ne može napisati više od dve defke i da sve budu kvalitetne(na dan,naravno). Juče sam baš videla jednu za drugom brdo definicija od istog autora i samo je prva bila relativno dobra.Ostatak-čista katastrofa

Па није искључено да постоји неко ко жели да дефинише, и више од пет комада, не треба постављати ограничења. Ако је тако, проширите круг модератора који ће ефикасно улонити сва срања од дефиниција.

Ja krestim vec duuugo dugo...pomislili su ljudi da je to kod mene normalno, i prestali da se osvrcu...
u potpunosto se slazem

Po neki put me strefi inspiracija i istrošim svu kvotu i poželim još, tako da sam protiv ograničenja.

S druge strane, podržavam ideju da se pooštre mere (uvođenje još modova i sl.).

A ionako je u zadnje vreme, opao broj definicija po danu. (bilo je krajem prošle godine skoro svakog dana preko 100). Tako da, šta će nam. :)