Prijava

Пре него ли почнем, НАГЛАШАВАМ, ово је једна најобичнија предпоставка ако и само ако ли се деси. Овим се не призива судбина, не тражи се ђаво, само се поставља једно сасвим "теоретски" могуће питање "ШТА АКО"... Рецимо, шта ако ли се Кајзену, недај Боже нешто деси... Ко би онда управљао сајтом. Ово је један малтене аутократских система владавине, представља један сужени број људи (модератора) који се повинују вољи вође тј. диктатора (Кајзена)...Е сада када не би било диктатора (мада иако он поседује тоталну самоуправу опет мора имати подршку неких људи moderatora) поставља се питање шта би било када би било. Да ли би избио рат у горњем слоју власти. Да ли би се народ дигао на куке и мотеке? Да ли би се од овога сајта направила гомила спама и шта ти ја знам. Као и сваки велики диктатор, поставља се питање ко би могао наследити Вукајлију.цом ... Можда се испостави да Кајзен има сина из првог брака, који је захваљујућу његовој бившој свекрви био немогућ... Уколико се испостави да нема крвних, и законских наследника, отвара се једна велика дискусија, ко ће бити тај срећник ко ће наследити, сва права, све обавезе, и тоталну самоуправу. Ако мислиш да си баш ти његов син,(за кога не зна), да си ти тај који треба да води овај сајт, наброј пар разлога, који ће "можда" бити кључни за исписивање твог имена у тестаменту, и измиривање свих, моралних и законских обавеза као новог вође!!!

Evo ja imam ideju.

Nek' kaizen izabere jednog od najvernijih članova Vukajlije koji zna da programira i neka ga proglasi za neku vrstu specijalnog moderatora (može Super-Moderator).

I sad, ako se kaizen ne pojavi na sajtu duže od, recimo, 20 dana, Super-Moderator biva unapređen u Administratora.

Veliki moderator želi biti administrator umesto administratora. Ja njemu ne verujem. He is no good.

Ja sam načuo da je kaizen platio Rusima da naprave inteligentni program koji u slučaju da se kaizen ne uloguje na Vukajliju 10 dana, biva aktiviran u roku od odma'. Tako da, bezbedni smo. Valjda.

aman drugari, najlakše je naći novi sajt za gubljenje vremena :D ako ovaj zamre, zaboravićete na njega brže nego što mislite.

Није фора ко ће умрети, већ ко ће наследити :)))

ima da se sudimo! hocu svoj deo necete da me prevarite! :D

Nasledno pravo
Nasledje = 0.5 Zena + 1 / broj_dece * svako_dete

Invertujte tu jednacinu i pronadjite koliko je vase nasledje.
To je ujedno i matematika zbog koje student prava kupuje digitron sa memorijom od 1MB. Studije = muke

A šta će nam"Ožalošćena porodica"? Ja svoj deo ustupam Jeleni 1109...;)

ala je vama dosadno

ma nije kaizi lud, akcije vukajlije će jednog dana biti skuplje od face-ovih :P

hahahahahahahahahaha xD

Sram te bilo od te sede kose...imaš 100godina,a lažeš

Tako ćemo mi moderatori da krivotvorimo mail koji nam je navodno svima kaizen poslao kome ostavlja Vuku :D

Ne sme kaizen nikome da poveri ovu privilegiju...kaki ste, odma bi trcali kuci da ga ubijete ;)

Jedna zanimljivost:

Prema website value kalkulatoru, sajt vukajlija.com vredi 111 američkih dolara.

Drugim rečima, ne vidim razlog zašto bi se kaizen ovoliko tresao za ovaj sajt.

Ovo je njegov, tzv., "pet project". On u opšte ne zarađuje na ovom saju. Tako da je Surovi u pravu. :)

Баракудо, хакеру :) Само не знам колико је ова информација поуздана с обзиром да рецимо "гугл" по оном калкулатору вреди $742,166,748 ...!!??

Pa... gugl. Šta si ti očekivao od najvećeg internet pretraživača na svetu? :)

више милиона :)